Karantina günlerinde flörtle ne yapılabilir?

Edmond dantes

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Dijital Tasarımcı
Hemen hemen bir aydır başka şehirden biri ile flört ediyoruz. Lakin böyle nereye varır bilemiyorum. Bir klişe olan konu bitti durumuna geldik. Ortak neler paylaşabiliriz? Konular bitti :) Nasıl yeni konular türetebiliriz? Karantinadayken flört nereye varır?

Bir taraf konu açmıyorsa ya da konu açılmadan konuşmuyorsa karşı tarafta konuşacak, konu açacak bir şey kalmamasına normal bakıyorum. Sen ne kadar konuşkan olursan ol tek taraflı yürüyorsa bu bir aşamadan sonra ızdıraba dönüşür, tek taraflı konuşmaktan sıkılırsınız.

Ben geceleri kız arkadaşımla görüntülü olarak Skype'dan konuşuyorum. Az önce sadece bir içecek, dizi ve kitap üzerine yaklaşık 1.30 saat konuştuk. Sorun konuşacak şey bulamamakta değil. Konuşacak şey aramakta. Kendini konuşacak bir şey aramak, bulmak zorunda hissetmekte. Doğal olursanız her şeyden konuşabilirsiniz, boş yapıp saçma konular üzerine saatler harcasanız da birlikte geçirdiğiniz zaman değerli ve eğlenceli olur.

Hemen hemen bir aydır başka şehirden biri ile flört ediyoruz. Lakin böyle nereye varır bilemiyorum. Bir klişe olan konu bitti durumuna geldik. Ortak neler paylaşabiliriz? Konular bitti :) nasıl yeni konular türetebiliriz? Karantinadayken flört nereye varır?

Kardeşim internetten vb. yerlerden bu gibi şeylere girme çünkü kalp çok hassastır onu bir kez kırdın mı geri toplanmayibilir. Bu bağlamda önermiyorum.

Zor zaanat. Konuşacak bir şey kalmadı demen, ilişkiyi bir kişinin yürütmeye çalıştığı, diğerininse razı olduğunu izlenimi uyandırıyor. Uzun mesafe ilişki zaten başlı başına bir dert. Mümkün olduğunca uzak durulmalı. Geçen zamanın maalesef telafisi yok.

başka şehirden biri ile flört
Uzak ilişki çok zordur, insanı yer bitirir. Sadece konu sahibine değil bunu okuyan herkese tavsiyem: uzaktan ilişki işine hiç girmeyin. Uzaktan olacağına hiç olmasın daha iyi, en azından kafanız rahat olur, okulunuza, işinize odaklanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı