Ortak Wi-Fi sorunu

FreqSoot

Picopat
Daha fazla  
İki kat alttaki komşumla ortak bir internet almak istiyoruz. Ancak Wi-Fi o mesafeden çekmediği için bir çözüm bulmak gerekiyordu. Bende araştırırken kablosuz routerlerı buldum. Ancak nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Doğrudan modeme bir Ethernet kablosuyla bağlamak yeterli midir? Ve router önerilerinizi beklerim?

Bildiğim kadarıyla kablosuz router'lar ana modeme kablosuz olarak bağlanmaya yetecek bir mesafeye konumlandırılıyor ve router'ın kendisi modemden aldığı sinyali yaymaya başlıyor. Yani router'ın sadece güce bağlı olması yetecektir.

Bildiğim kadarıyla kablosuz Router'lar ana modeme kablosuz olarak bağlanmaya yetecek bir mesafeye konumlandırılıyor ve Router'ın kendisi modemden aldığı sinyali yaymaya başlıyor. Yani Router'ın sadece güce bağlı olması yetecektir.

Sizin bahsettiğiniz Wi-Fi güçlendiriciler onlar tam performans vermediği için kabloyla bağlanan routerlar daha mantikli olur diye düşünüyorum hem onlar uzaktan iyi çekmiyor diye biliyorum.

Sizin bahsettiğiniz Wi-Fi güçlendiriciler onlar tam performans vermediği için kabloyla bağlanan routerlar daha mantikli olur diye düşünüyorum hem onlar uzaktan iyi çekmiyor diye biliyorum.
Evet muhtemelen profesyonel bir çözüm olmayacaktır, sinyal ve veri kalitesi bir hayli düşüyor tamamen kablosuz çözümlerde. Bu konu ve size uygun ürünler üzerine kapsamlı bir araştırma gerekiyor bence. Sorununuz belli ve çözüm olacak şey de. İsterseniz router önerisi almak üzere ayrı bir konu başlığıyla daha net bir konu açabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı