Ortalama bir oyun bilgisayarı toplama

Bütçe
Maksimum 6500TL

trinitrotoluene

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, son 3 yıl içerisinde kurduğum hayaller birçok kişi gibi suya düşmüş bulunmakta. Yaklaşık 6500 TL gibi bir bütçe var elimde. Bilgisayarların verdiği performans konusunda çok bir bilgim yok denebilir. CS:GO, GTA 5, Apex Legends, Valorant, CoD Warzone, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege gibi oyunlar oynuyorum, arada AC serisini de oynuyorum. Elimde iyi oyunlar var ama bilgisayarım yok. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden sağ olun.

Merhabalar, son 3 yıl içerisinde kurduğum hayaller birçok kişi gibi suya düşmüş bulunmakta. Yaklaşık 6500 TL gibi bir bütçe var elimde. Bilgisayarların verdiği performans konusunda çok bir bilgim yok denebilir. CS:GO, GTA 5, Apex Legends, Valorant, CoD Warzone, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege gibi oyunlar oynuyorum, arada AC serisini de oynuyorum. Elimde iyi oyunlar var ama bilgisayarım yok. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden sağ olun.

Bu zamanda alınmaz hocam. Belki birkaç ay sonra.

Hocam dolar 8,3 şu an. Beklerseniz durum daha da kötüye gidebilir. Şu an öyle belirsiz bir dönemdeyiz ki ne desek yanlış olur. Varsa bütçeniz, sistem iyi ise sakın kaçırmayın.

Hocam ekran kartları çok pahalı 1200TL iken pahalı dediğimiz RX 570 3000TL'den aşağıya satılmıyor.

Dolar şu an fırlamış durumda,coin madenciliği ve korona yüzünden ekran kartlarının fiyatı 2 katına çıkmış bence beklemelisin.

Geri
Yukarı