Ortalama düzey kullanıcı için edit programı önerisi

Lua

Centipat
Arkadaşlar hepinize selamlar;
Bir süredir aktif olamadım, kişisel birkaç problemlerim vardı. Hallettim hepsini şükürler olsun. Neyse, konuya dönelim.
Oyun videoları editleyip render alacağım bir edit programı arıyorum. Aklımda 3 5 program var fakat siz değerli üyelerimizden de tavsiye almak yapabileceğim en mantıklı şeylerden birisi. Lütfen kulaktan dolma bilgilerle değil, kendiniz tecrübe ettiğiniz bilgilerle sorumu yanıtlamanızı rica edeceğim: "Bana önerebileceğiniz program(lar) var mı?". Sorumu yanıtlayan herkese şimdiden teşekkürler. İyi sosyaller ve iyi bayramlar!

Sony Vegas Pro 15 kullanıyorum 2 yıldır. Gayet basit ve kolay kullanımı. Çeviri ve video editi yapıyorum. Bir sıkıntı yaşamadım şu ana kadar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ortalama düzey kullanıcı için genelde Camtasia gibi programlar önerirler fakat ben size Adobe Premiere Pro CC öneririm.Neden diye sorucak olursanız, diğer programlarda yaptığınız işler bir anda çökebiliyor hatta 1-2 saatlik uğraştığıız edit çöpe gidebiliyor.Bunların yaşanmaması ve daha profesyonel videolar için Premiere Pro CC derim.Sadece 1-2 saatlik rehber videolarını izledikten sonra ne kadar basit ve kullanışlı olduğunu anlayacaksınız.

Ortalama veya üst ben her türlü SonyVegasPro öneririm dostum. En basit kırpma kesme işlemlerimi dahi onla yapıyorum. Hem olur da başka bir ekleme düzeltme yapmak istersin hem kaynak bol hem program izin veriyor. O yüzden bence başka bir program aramak ile uğraşma, SVP ile devam et hayatına, 6-7 yıldır bir ihtiyacım düştüğünde açar kullanırım ben de normal bir kullanıcı olarak.

Adobe Premiere Pro (ekran kartı ve işlemciyi aynı anda kullanarak render alıyor ve baya tasarruf sağlıyor zamandan)

Vegas Pro 16 (kullanımı kolay bir sürü rehber mevcut)

Ben bunları kullanıyorum.

Geri
Yukarı