Ortalama sistem önerisi

Bütçe
Minimum, sizin seçiminiz

Serap55

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba.

Ben bilgisayar toplamayı/almayı düşünen bir öğrenciyim. Amacım ortalama bir bilgisayar almak.

Fakat biliyorsunuz ki gerek ekonomi, gerek dolar gerek ise öğrencilik yüzünden dolayı bu benim için çok zor. O yüzden bütçeme uyacak bir toplama tavsiyesi istiyorum.

Bütçeden önce size şunu söyleyeyim, CS:GO gibi bir oyunda en düşük grafik ayarları, en düşük çözünürlük (ki Steam komutları ile normalden de düşük yapıyorum) üstüne üstlük komut dize bilgisayar temizleme vb gibi şeylerle bile oyunda 10 FPS alıyorum. Yine de oynuyorum.

Anlatmaya çalıştığım şey ben seçici biri değilim. Bana oyunu ortalama bir deneyimde oynattığı sürece alırım, seçmem.

Bütçe olarak dürüst olayım. Siz bana minimumu verin. Bazı sitelerde 2.5 3.5 vb fiyatlarda görüyorum, o bile zorlayıcı olsa bile deniyorum.

Hocam o fiyatlar maalesef giriş seviyesi. APU bir sistem almanız gerekiyor. O da neredeyse hiçbir yüksek gereksinimli oyunu düzgünce oynatmaz. Size tavsiyem XBOX Series S çok mantıklı olur.

Hocam o fiyatlar maalesef giriş seviyesi. APU bir sistem almanız gerekiyor. O da neredeyse hiçbir yüksek gereksinimli oyunu düzgünce oynatmaz. Size tavsiyem XBOX Series S çok mantıklı olur.
Mesajın için çok teşekkür ederim, ama birkaç değişiklik oldu.

Bütçem 5000 ve 6000 arasına girdi. Acaba bunun için bir sistem önerebilirmisin peki?

@Serap55 Youtuber'ların sistem toplamasını bekleyin, İtopya vb. sitelerden 1660 Super'li sistem bile denk getirme şansınız var. Eğer beklemeyecekseniz 1650'li bir sistem önereyim.

Bu sistemler SSD'si A2000 olarak özelliştirilirse alınır:

Not: RAM'i de ileride 16 yaparsınız zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı