Ortalamam 50 üstü ile sorumluluğa giriliyor mu?

• Konuyu başlatan Vio
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 8B
Ortalamam 57 diyor, fizik ve matematikten kalmış.
Ortalaması 50'nin aşağısında olan her ders içinden sorumluluk sınavlarına girersiniz.

ortalaması 50 veya üzerinde, zayıfı olmayan öğrenci doğrudan sınıfı geçer.

ortalaması 50 veya üzerinde, 3 zayıfı olan öğrenci sınıfı zayıfsız geçer.

ortalaması 50 veya üzerinde, 3'ten fazla zayıfı olan öğrenci sınıfı zayıfsız geçer.

ortalaması 50'nin altında, 3 zayıfı olan öğrenci sınıfı sorumlu olarak geçer. Sorumluluk sınavına girmesi gerekir.

ortalaması 50'nin altında, 3'ten fazla zayıfı olan öğrenci sınıf tekrarı yapar.

Yanlış bilgi verme lütfen, ortalama 50 üstüyse Anadolu lisesiyse Türk dili ve edebiyatı dersinden geçtiyse sorumluluğa girmiyor. Sorumluluğa girilen ders Anadolu lisesinde Türk dili ve edebiyatı, meslek liselerinde bazı meslek dersleri ve Türk dili ve edebiyatı.
Düzeltme için teşekkür ederim.

Ortalamam 57 diyor, fizik ve matematikten kalmış.
Ortalaması 50'nin aşağısında olan her ders içinden sorumluluk sınavlarına girersiniz.
Yanlış bilgi vermeyin, ortalaması 50 altıysa kaldığı derslerin sorumluluğuna girer. Bu edebiyat hariç böyle. Ortalaman 50 üstü olsa da edebiyat dersinden kaldıysan sadece onun sorumluluğuna girersin. Anadolu Liseleri için böyle.

Yanlış bilgi vermeyin, ortalaması 50 altıysa kaldığı derslerin sorumluluğuna girer. Bu edebiyat hariç böyle. Ortalaman 50 üstü olsa da edebiyat dersinden kaldıysan sadece onun sorumluluğuna girersin. Anadolu Liseleri için böyle.
Tamam kardeşim, üstünü çizdim zaten.

Konu aktifse bir soru soracağım. 3 ders 50'nin altında olunca kalıyorsun diyorlar ama ortalamam 50'nin üstünde ve edebiyat notum 50'nin üstünde ama tarih biyoloji fizik kimya falan 50'nin altında sınıfı geçebiliyor muyum?

Konu aktifse bir soru soracağım. 3 ders 50'nin altında olunca kalıyorsun diyorlar ama ortalamam 50'nin üstünde ve edebiyat notum 50'nin üstünde ama tarih biyoloji fizik kimya falan 50'nin altında sınıfı geçebiliyor muyum?

Geçiyorsun kanka edebiyat ve genel ortalaman 50 ustuyse sıkıntı yoktur.

Geri
Yukarı