Ortalamam 85 ancak takdir alamıyorum

@Marcellus33 @Fueren okuldan okula değişiyor bazı okullarda erkenden kapanabiliyor.

Bence alakası yok çünkü bu sonuçta bir çouğun eğitimi değil mi?
Belli bir yönetmelik var, 50'nin altında dersiniz olursa belge alamazsınız. Hocada devletin kendisine verdiği yetkiyi kullanmış ve geçirmemiş. İdare vs. hocaya karışamaz.

Genel ortalamam 85.4 ancak matematikten 40 ile kaldım. Daha önce hiç matematikten kalmamıştım, 11. sınıfım. Hocaya ne kadar yazsam, rica etsem de e-Okul kapalı deyip mesajlarıma görüldü attı. Bildiğim kadarıyla çarşamba günü kapanıyor e-Okul ve ben pazartesi yazdım. Ne yapabilirim?

Yerinde olsam bir yalancıktan takdir belgesi çıkartırım zaten belge senin bir işine yaramayacak ortalama önemli.

Senin yerinde olsam okulda ki tüm ekip ile görüşür durumu bildirir bu konuda bir iyilik yapmalarını isterdim. Hiç çekinme.

@Marcellus33 @Fueren okuldan okula değişiyor bazı okullarda erkenden kapanabiliyor.

Bence alakası yok çünkü bu sonuçta bir çouğun eğitimi değil mi?
Belge alıp almaması çocuğun eğitimi etkilemeyecek. Yüksek not alsaydı hocayla uğraşmasına gerek kalmayacaktı. Ayrıca derslere vs. katılmıyorsa yüksek sözlü vermek de zorunda değil ki geçirtmek de zorunda değil.

Evet çarşamba kapanıyor. Bence hocanız yükseltmek istemiyor. Disiplin kuruluna başvurabilirsiniz.
" Matematik öğretmenim beni geçirtmiyor. Öğretmenliğe uygun olmadığını düşünüyorum, öğretmenliğe uygun olduğunu düşündüğüz kararı yeniden göz önünde bulundurmanızı istiyorum. " Başvuruda bunu mu diyecek ?

Arkadaşlar takdir almak isteme amacım okul hayatım boyunca ilk takdir belgem olacak, neredeyse benimle notları aynı olan çocuğa ve neredeyse derse katılımlarımız aynı. Çocuğu en başta geçirmemişti ancak bugün baktığında çocuk hocayla konuşmamasına rağmen geçirmiş. Tuhaf olanda bu.

Arkadaşlar takdir almak isteme amacım okul hayatım boyunca ilk takdir belgem olacak, neredeyse benimle notları aynı olan çocuğa ve neredeyse derse katılımlarımız aynı. Çocuğu en başta geçirmemişti ancak bugün baktığında çocuk hocayla konuşmamasına rağmen geçirmiş. Tuhaf olanda bu.

Konuştunmu WhatsApp'tan falan

Yeni konular

Geri
Yukarı