Ortamı en iyi GTA oyunu sizce hangisi?

Ortamı hikayesi en iyi Gta oyunu sizce hangisi?

• GTA San Andreas

Oy: 36 27,7%
  • GTA 4

Oy: 30 23,1%
  • GTA 5

Oy: 36 27,7%
  • GTA Episodes From Liberty City

Oy: 0 0,0%
  • GTA Vice City Stories

• GTA Vice City

Oy: 24 18,5%
  • GTA 3

Oy: 2 1,5%
  • GTA 2

• GTA London

• GTA Liberty City Stories

Oy: 2 1,5%

• Oy verenlerin toplamı
    130
GTA San Andreas bana göre en güzel GTA oyunu.
Bu arada:

1234554321 (2).jpg

GTA IV'e kaç saat dayanabildin? GTA V daha iyi bir oyun olmasa 700 saat oynayamazdın emin ol.
Hem intikam, hem kötü sonla bitirdim GTA 4'ü. İmkanım olsa 1000 saat bile yaparım Steam'de.

GTA V'e ise sadece 60 saat dayanabildim. Üstüne bu PS4, PS3 ve PC oynayışım dahil.

Hocam sizi seviyorum, üzmeyin böyle diyerek beni ama. Ben her GTA oyununu sıkılmadan oynarım ama GTA IV daha çok zevk veriyor bana. :)

Ben de sizi seviyorum. Siz hariç bu söylediklerim. :D

GTA IV'ün hikayesini iki sonla da bitirdim, Online olsaydı eğer 2000 saat oynamış olurdum.
Hem intikam, hem kötü sonla bitirdim GTA 4'ü. İmkanım olsa 1000 saat bile yaparım Steam'de.

GTA IV MP modunu çok oynadım. Ama o leş araç fizikleri sağ olsun oyunda Banshee dışında araba süremiyordum ki. Oyunun GTA V'ten daha gerçekçi olması daha iyi bir oyun olduğu anlamını taşımıyor. Şunun ben de farkındayım ki GTA IV fizikler konusunda daha başarılı. Mesela GTA IV'te gölgeler aşırı gerçekçi. Aşırı yani adamlar o yıllarda gölgeler için mühendislik koymuş ortaya. GTA V'te ise daha sıradan şekilde işliyor. Ancak GTA IV'e bakınca hala GTA V'ten daha kötü optimizasyona sahip. GTA V'i kaldıran PC GTA IV'ü nasıl oynatamaz ya? :D Siz yalnızca kendinizden örnek veriyorsunuz. GTA V'i tekrar tekrar oynayan yüz binlerce insan vardır belki de. Geçen Gamepad alınca yeğenim oynasın diye GTA V'i açmıştım, şu an tekrar oynuyorum oyunu. Aklıma geldi gireyim biraz. Soygun simülatör deseniz de oyunun çok çetrefilli bir hikayesi ve olay örgüsü var.

Geri
Yukarı