Ortaöğretim KPSS hoca ve kaynak önerisi

deLoreaN

Hectopat
Merhaba, iyi günler sosyalseverler.

Lise mezunuyum. Bu sene eylül ayında olacak ortaöğretim KPSS sınavına girmeyi düşünüyorum. Sınav hakkında bildiğim şey genel yetenek + genel kültür olarak iki parça 120 soru olduğu. Genel yetenek kısmı TYT mat-Türkçe benzer sanırım onun için zaten çalışıyorum fakat genel kültür kısmı için çok bir bilgim yok. Sizden istediğim şey benim için ortaöğretim KPSS için kaynak ve hoca önerileriniz. Kalan süreçte nasıl bir yol haritam olması lazım yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Bütün dersler için benim hocam yeterlimi? Benim Hocam daki bazı hocaların anlatışı bana hitap etmiyor.Genel Kültür için nasıl bir çalışma yapmam lazım.Kaynak öneriside lazım bana kalan süreçte her şeyi not ede ede zamanım gider diye düşünüyorum.Yanlışmıyım?
Benim Hocam'ı hem kaynak hem videolar için önerdim. Not almadan dikkatle dinleyin. Ardından konu bitince o konunun sorularını çözün. Bütün konular bittikten sonra test+deneme ikilisi ile devam edin.

Benim Hocam'ı hem kaynak hem videolar için önerdim. Not almadan dikkatle dinleyin. Ardından konu bitince o konunun sorularını çözün. Bütün konular bittikten sonra test+deneme ikilisi ile devam edin.
Şuan matematik için Muhammet Elçi türkçe için Rüştü Hoca izliyorum.Tavsiye ettiğiniz için Genel Kültür kısmı için Benim Hocam'ı da izlerim hoşuma giderse devam ederim.Kaynakları şimdi incelerim.Tavsiye için teşekkürler.

Şuan matematik için Muhammet Elçi türkçe için Rüştü Hoca izliyorum.Tavsiye ettiğiniz için Genel Kültür kısmı için Benim Hocam'ı da izlerim hoşuma giderse devam ederim.Kaynakları şimdi incelerim.Tavsiye için teşekkürler.
Özellikle Genel Kültür için tavsiye ederim. Ramazan Hoca, Bayram Hoca, Erdal Hoca harikadır.

Geri
Yukarı