Ortaokul 7.sınıfta açığa geçilebilir mi?

Geçme durumu var mı yok mu bilmiyorum ama 7.sınıf için açıktan okumayı istemek biraz erken bence örgün öğretim ayrılmak derslerinde başarı sağlasa da bence sosyal hayatta seni ciddi bir şekilde eksi olarak geri döner naçizane tavsiye bazen zorunlu olarak bulunmamız gereken ortam sarmadıysa saracak şeyleri biz üretmeliyiz bunun üstünde kafa yor bence hemen kaçıp gitmek yerine.

Merhaba ben ortaokul 7.sınıfım açığa geçmek istiyorum çünkü bizim sınıftaki öğrenciler dersi kaideye almıyor çok ses çıkarıyorlar. Ben de hiçbir şey anlayamıyorum o yüzden evde çalışıp dershaneye gitmenin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Açığa geçebilir miyim?

2 sene daha dişini sık liseye geçince açığa geçersin.

Öğretmen anlatamadıktan sonra öyle olmuyor kendi şehrimde ortalamam 75 iken başka bir şehirde 90 ortalamam olmuştu öğretmen gerçekten çok fark yapıyor anlatım biçimine kadar.

Kardeşimiz öğretmenden şikayetçi değilki hocam.

Merhaba ben ortaokul 7.sınıfım açığa geçmek istiyorum çünkü bizim sınıftaki öğrenciler dersi kaideye almıyor çok ses çıkarıyorlar. Ben de hiçbir şey anlayamıyorum o yüzden evde çalışıp dershaneye gitmenin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Açığa geçebilir miyim?
Açığa geçebileceğini sanmıyorum kanka

Orta okulda açığa gecme yok ama bizim eskiden bir eleman vardı sadece sınavlar icin geliyordu
Öğretmenlerinle konuşursan devamsızlıkları af sayıp geçirebilirler

Geri
Yukarı