Ortaokul arkadaşımı arıyorum

KomandoEmre42

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat ailesi,
Pandemi süresince eskiden çok samimi olduğum bir arkadaşımı arıyorum, aramızda bir küslük yok fakat sosyal medya hesaplarına ulaşamıyorum ve telefon numarasını da bilmiyorum. Eskiden kullandığı bir Facebook hesabı var fakat inaktif olduğu için dönüş alamıyorum, Instagramına (kullanıyor mu bilmiyorum) Facebook üzerinden ulaşabilir miyim ya da telefon numarasını bulabilir miyim? Teşekkürler.

Hocam bu tür konuları biraz abartmıyor musunuz, gitgide ¨Çölde geçen oyunu unuttum, hatırlatın/Şarj aletimi kaybettim, ne yapmalıyım?¨ gibi konular açıldı. Diğer ortaokul arkadaşlarınıza, hatırladıklarınıza, sorun bilirler.
Belirtmeyi unutmuşum, hatırlattığınız için teşekkürler :) zaten birine ulaşabilseydim buraya konu açmazdım sanırım :)
Eğer Instagram'ı aynı e-mail üzerinden kullanıyorsa Facebook hesabınızı bağladığınızda belki gözükebilir.
Hiçbir fikrim yok hocam, instagramıma rehberimi bile bağlayamıyorum ki facebook bağlı mı ondan da emin değilim ama deneyeceğim.
Arkadaşının adını ve soyadını Google'ye yaz bakalım ne çıkacak.
Yazınca bahsettiğim facebook hesabı ve aynı isimli diğer facebook hesapları çıkıyor, başka bir seçenek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı