Ortaokul diploması nasıl çıkartılır?

Diploma istemelerini saçma buluyorum açıkçası. Kimlik ile halledilebilecek şey için kağıt isteyip uğraştırıyorlar. Kimlik için de aynı şeyi yapıyorlar.

Direkt olarak e-Okul verisini gösterse de kabul edebilirler belki sonuç olarak orada geçmiş veriler bulunuyor.

Açık öğretime kayıt olmadı isen hiç bıraktığın okuluna gidip alabilirsin. Eğer açık öğretime kayıt oldu isen halk eğitimden alman lazım.

Lise de açık öğretime kayıt oldum sadece benım ortaokul mezun belgesi almam lazım.

Çık öğretime kayıt oldu isen oradan belge alman lazım. Anı şeyi abim için yapmıştık. Öğrenim belgesi istenilmişti açık öğretimden almıştık. Beni dinle pişman olmazsın :) diploma istiyor fakat senin bir mezuniyetn olmadığı için öğrenim belgesi almalısın.

Çık öğretime kayıt oldu isen oradan belge alman lazım. Anı şeyi abim için yapmıştık. Öğrenim belgesi istenilmişti açık öğretimden almıştık. Beni dinle pişman olmazsın :) diploma istiyor fakat senin bir mezuniyetn olmadığı için öğrenim belgesi almalısın.
ne yapmam lazım şimdi detaylı anlatır mısın

1691852354246.png

kimlik fotokopisi hazır biyometrik resim hazır sağlık raporu hazır bir tek öğrenci belgesi veyahut diploma fotokopisi yok

nereye ulaşmam lazım

bu sitede nereden ulaşabilirim ortaokul diplomama

Hocam bu şekilde bir bilgi var, bir denemekte fayda var.

Eki Görüntüle 1899986

Orta okulda diploma mantığı olmadığı için direkt müdür ile konuşması gerekecek diye düşünüyorum.
hocam e okula giriş yapamıyorum maalesef

Son düzenleme:
ne yapmam lazım şimdi detaylı anlatır mısın

Eki Görüntüle 1900005
kimlik fotokopisi hazır biyometrik resim hazır sağlık raporu hazır bir tek öğrenci belgesi veyahut diploma fotokopisi yok

nereye ulaşmam lazım

bu sitede nereden ulaşabilirim ortaokul diplomama

hocam e okula giriş yapamıyorum maalesef
Açık öğretim işlerine yaşadığın yerdeki halk eğitim merkezi bakıyor. 🪶

Yeni konular

Geri
Yukarı