Ortaokulda okuldan kaçtım

Hayatımda ilk defa okuldan kaçtım. 8 öğrencisiyim derslerim iyi daha öncedeyse 2 tutanagım vardı. Bir şey olur mu? Ve sınıf hocamız sınıf WhatsApp grubuna kaçtığımızı yazmış. Çok korkuyorum. Endişeliyim ve bugün denemem var. Ortaokul öğrencisiyim.
Kaçınca ne yaptığını sormak isterim açıkçası iyi bir öğrenciyim diyorsun kız işi veya internet kafeye kaçtıysan açıkça boş yapma kardeşim yazık edicen kendine derim.
Ama eve gidip dinlendiysen gereksiz gördüğün derste onu ben de yapardım arada lafım yok :D

Hayatımda ilk defa okuldan kaçtım. 8 öğrencisiyim derslerim iyi daha öncedeyse 2 tutanagım vardı. Bir şey olur mu? Ve sınıf hocamız sınıf WhatsApp grubuna kaçtığımızı yazmış. Çok korkuyorum. Endişeliyim ve bugün denemem var. Ortaokul öğrencisiyim.

Korkunu anlayabiliyorum bende ortaokuldayken okulun başarılı öğrencileri arasındaydım, o gün okula gitmemişsin gibi düşünebilirsin bu durumu bir de en azından annenin haberi varsa kimse bir şey yapmaz diye düşünüyorum lisede haftada 3 gün kaçıcan zaten çoğu öğrencinin yaptıgı gibi :D

Daha önce derken 8. sınıfta mı yoksa diğer seneler mi?

Geri
Yukarı