Ortaokulda tutulan tutanaklar problem yaratır mı?

SessizOyuncu35

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ortaokulda birkaç kez tutanak yemiştim. Bu yediğim tutanaklar sicilime işlenmiş midir? İşlendiyse ileriki hayatımda bir problem yaratır mı? Meslek konusunda makinist olmak istiyorum ama bu tutanaklardan dolayı sorun yaşar mıyım?

Arkadaşlar ortaokulda birkaç kez tutanak yemiştim. Bu yediğim tutanaklar sicilime işlenmiş midir? İşlendiyse ileriki hayatımda bir problem yaratır mı? Meslek konusunda makinist olmak istiyorum ama bu tutanaklardan dolayı sorun yaşar mıyım?

Yok, hiçbir şeye işlemez. Ben 2 kez tutanak yedim 1 sene de. Okuldan atmaya kalktılar. Sicilime falan işlenmedi. Sicilim tertemiz hala.

e-Devlet'ten bakıyorsun senin varsa. Makinist olmana engel değil ama lisede tutanak yersen siciline işleyebilirler dikkat et. Ortaokulda sıkıntı yok yine.

Hocam inşallah dediğiniz gibi ortaokuldaki tutanakları işlememişlerdir inşallah sicilimin kirlenmesini hiç istemiyorum. Kendi e-Devlet'im yok ama şu anki okulumun müdüründen istesem bakarmı sicilime? (lise 1 öğrencisiyim)

Hocam inşallah dediğiniz gibi ortaokuldaki tutanakları işlememişlerdir inşallah sicilimin kirlenmesini hiç istemiyorum. Kendi e-Devlet'im yok ama şu anki okulumun müdüründen istesem bakarmı sicilime? (lise 1 öğrencisiyim)

Evet onlar görebiliyorlar tutanak tutulmuş mu, sicile işlenmiş mi diye. Sorarsanız bakabilir, bakmayadabilir. Deneyin hocam.

Geri
Yukarı