Ortaokuldaki tutanak sıkıntı çıkarır mı?

Finn Mcmissile

Hectopat
Makaleler
1
Şu an lise hazırlıktayım. LGS sınavından 410 puan aldım ve genelde kaliteli ve efendi bir öğrenciydim. Ortaokul beşinci sınıfta, dersleri en iyi olan bendim. İngilizce dersiydi. En iyi olduğum dersti. Sınıf başkanı tek bir kelime söylememle beni not almıştı. Birkaç kişi daha vardı benimle. Ama onlar haylazdı. Dersin sonunda bize imza atın demişti. İmzam yoktu ve el yazısı ile ismimi yazmıştım. Büyük ihtimal o tutanağı müdüre verdi. Peki ben bundan nasıl etkilenirim? İleride yurt dışına gideceğim. İsviçre'ye. Buraya giderken ya da kariyerimde bu tutanak çok sorun çıkartır mı? Ben bunun için dava açabilir miyim? Öğretmeni hatırlamıyorum ama okulun dosyalarında vardır büyük ihtimal. Sebepsiz yere almıştım o tutanağı, fakat küçüktüm ve aklıma bir şey gelmemişti. Ve bu tutanağa e-Okul üzerinden bakabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Genellikle işe gireceğiniz zaman karşınıza çıkıyor falan derler, yüz kızartıcı suç olmadığı sürece çıkacağını sanmıyorum. Okul arşivinde yatıyor olur genel olarak cezalar falan korkmanızı gerektirecek bir durum kısacası yok.

Geri
Yukarı