Ortaokullarda Türkçe dersine 70 ortalama zorunluluğu getirildi

Kendilerinden nefret ettirmeyi yine becermişler. Sayısız öğrenci sınıfta kalınca pişman olurlar diye umuyorum.

Yine gelmiş Allah'ın cahilleri burada yorum yapıyor bir de. Türk Dili ve Edebiyatı dersinde Türkçe öğretiyorlar mı sanıyorsunuz? Geçmişin yazarları, dönemleri vs. çeşit çeşit Türkçe ile resmen alakasız bilgiler veriyorlar. Türkçe ayrı bir ders, Türk Dili ve Edebiyatı ayrı bir ders. Bu farkı da kimse göremiyor sanırım.

Yine gelmiş Allah'ın cahilleri burada yorum yapıyor bir de. Türk dili ve edebiyatı dersinde Türkçe öğretiyorlar mı sanıyorsunuz? Geçmişin yazarları, dönemleri vs. çeşit çeşit Türkçe ile resmen alakasız bilgiler veriyorlar. Türkçe ayrı bir ders, Türk dili ve edebiyatı ayrı bir ders. Bu farkı da kimse göremiyor sanırım.

Ben bu kuralın "Türkçe" dersi için geçerli olduğunu düşünüyorum ilk haberde bundan önce öyle gördüm edebiyat için de geçerliyse saçma olmuş bayağı edebiyat ile Türkçe dersinin alakası yok saçma sapan işler maalesef.

Ben bu kuralın "Türkçe" dersi için geçerli olduğunu düşünüyorum ilk haberde bundan önce öyle gördüm edebiyat için de geçerliyse saçma olmuş bayağı edebiyat ile Türkçe dersinin alakası yok saçma sapan işler maalesef.
Saçmalık seviyesi videodaki gibi olmuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bazıları sadece ilkokul ve ortaokul için diyor açıklayayım liseliler sadece edebiyat görmüyor hem Türkçe hem edebiyat yani karma akıllarda tek soru Türkçe sınavı dediğine göre edebiyat sorulmayacak mı?

Liseler için geçerli mi? Yoksa yandık sınıfça çünkü halen ortada edebiyat hocamız yok dersler boş geçiyor.

Azalsın hocam herkes lise bitirmese herkes üniversite okumaz üniversite mezunu olmak değerlenir.

12.sınıflar sıkıntıda üniversite sınavı bir yanda sınıfı geçmek bir yanda çok zor olacak bari bize bir istisna olsa.

Liseler için geçerli mi? Yoksa yandık sınıfça çünkü halen ortada edebiyat hocamız yok dersler boş geçiyorum.

Türkçe diyor MEB ama biz edebiyat görüyoruz anlamadım yine yarım yamalak açıklayıp kaçmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı