Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nerede yaşıyorsun, İstanbul'da değilsen bile İstanbul'a gidebilir misin?

Çapa diş fakültesinde tel tedavisi için 6 yıl sonrasına randevu alabilirsin, henüz yaşın 18 olmadığı için bedava tel tedavisi göreceksin. Zaten çene ameliyatı için önce tel tedavisi şart.

O ufacık fotoğrafına bakınca bile çenen baya ilerde görünüyor. Benim ağzım kapalıyken neredeyse anlaşılmıyor diyebilirim, ama gülümseyince yandan belli oluyor. Ayrıca bende boşlukta mevcut.

Adsız.jpg

Çapa diş fakültesinde tel tedavisi için 6 yıl sonrasına randevu alabilirsin, henüz yaşın 18 olmadığı için bedava tel tedavisi göreceksin. Zaten çene ameliyatı için önce tel tedavisi şart.

O ufacık fotoğrafına bakınca bile çenen baya ilerde görünüyor. Benim ağzım kapalıyken neredeyse anlaşılmıyor diyebilirim, ama gülümseyince yandan belli oluyor. Ayrıca bende boşlukta mevcut.

Eki Görüntüle 204069
Büyük ihtimal benimki öyle. Bir sorun yaratmıyor fakat gülerken çene çok öne çıkıyor. Bu durumdan çok rahatsız oluyorum

Gayet iyiyim teşekkürler.

Ameliyat için henüz çok erken. Yaklaşık 1,5 sene sonra falan ameliyata alabilirler. Şu anda ağzımda teller ile dolaşıyorum, çene bozuk olduğu için gülümserken alt dişler neredeyse hiç görünmüyor, üst dişlerin ucu görünüyor, yani tel olduğu belli değil. Dişlerimde 5-6 ayda epey deyişim oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gayet iyiyim teşekkürler.

Ameliyat için henüz çok erken. Yaklaşık 1,5 sene sonra falan ameliyata alabilirler. Şu anda ağzımda teller ile dolaşıyorum, çene bozuk olduğu için gülümserken alt dişler neredeyse hiç görünmüyor, üst dişlerin ucu görünüyor, yani tel olduğu belli değil. Dişlerimde 5-6 ayda epey deyişim oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Nasıl gidiyor tedavi hocam? Özelden mesaj atsam yardımcı olur musun rica etsem?

• Beğen
İfadeler: GCN
Nasıl gidiyor tedavi hocam? Özelden mesaj atsam yardımcı olur musun rica etsem?
Tedavi çok iyi gidiyor, ancak ameliyat aşamasına henüz varılmadı, yaz sonuna doğru olurum.

İletişim bilgini buraya bırak, ben ulaşır ve seve seve yardımcı olurum.

Tedavi çok iyi gidiyor, ancak ameliyat aşamasına henüz varılmadı, yaz sonuna doğru olurum.

İletişim bilgini buraya bırak, ben ulaşır ve seve seve yardımcı olurum.

Forumda yeniyim hocam, iletişim bilgin derken telefon numaramı kastediyorsun sanırım. Özel mesaj olarak atabiliyor muyum telefon numarasını?

Forumda yeniyim hocam, iletişim bilgin derken telefon numaramı kastediyorsun sanırım. Özel mesaj olarak atabiliyor muyum telefon numarasını?
Hayır, burada özel mesaj sistemi yok. WhatsApp numaranı ya da sosyal medya adresini yazarsan sana dönüş sağlarım. İstersen buradan istediğini uzun uzun maddeler halinde sor ve bende maddeler halinde cevaplamaya çalışayım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı