OS çıkarma hedefi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çünkü daha iyisini yapabilir. Windows gibi çöpe benzemez doğru söyledin.
Windows'a çöp diyen bence bilgisayar kullanmamalı. Windows'un program desteği var tasarımı güzel daha ne olsun. Daha iyi yapabiliriz de biz mi bilmiyoruz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana tavsiyem C dilini hakkıyla ögren, assembly boot loader ve birkaç kritik noktada çok az kullanılıyor ancak onu da temel olarak öğrenmen gerekiyor.

Nereden başlaman gerektiğini bilmiyorsan bana pm atabilirsin yardımcı olurum.

Özellikle C ve Assembly epey ağrılı olacak. Makine dilleri zordur. Ayrıca Technopat Sosyal'de PM yok hocam :(
Windows'a çöp diyen bence bilgisayar kullanmamalı. Windows'un program desteği var tasarımı güzel daha ne olsun. Daha iyi yapabiliriz de biz mi bilmiyoruz?

Windows'lar, özellikle de 10 tam bloatware. Gereksiz bir sürü işlem dönüyor arkada. Linux dağıtımlarındaki hafifliği ve saflığı bulamıyorsunuz asla. Araştırmadan konuşmayın derim :)

Windows'a çöp diyen bence bilgisayar kullanmamalı. Windows'un program desteği var tasarımı güzel daha ne olsun.

Her şey hazır. Kendini ekmek elden su gölden geliştiremezsin. Desteği olmayan programla aynı özelliği yapan programı geliştirirsen işte böyle gelişim sağlarsın. Yoksa hazır program ile iş yürümez.

Hocam ne güzel mizah yapıyorsunuz. Gül gül öldüm, diriliyorum şu an.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı