Çözüldü OS X 10.9.1 Install USB Kurulum Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

reality59

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bende Bilgisayarıma Mac OS Kurmak istiyorum videoları izledim. Anlatımları okudum. Benim karşılaştığım hata ile ilgili bir hata bulamadım.

985F697B-FAC1-4288-9193-4AAA864A67BD_zps4d54bwko.jpg

Merhaba, arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Bende Bilgisayarıma Mac OS Kurmak istiyorum videoları izledim. Anlatımları okudum. Benim karşılaştığım hata ile ilgili bir hata bulamadım.

Eki Görüntüle 110294
Kernel Panic vermiş, uyumsuz bir kext veya donanım olmalı.
Sistem özelliklerini paylaş.

Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim. Sorunu çözdüm. "Dart=0" kodu ile açılış yapıyorum, sıkıntısız açılıyor. Şimdi başka bir problemim var onu araştırıyorum. Graphic Injector Menu'ye her seferinde girip " InjectEDID=[+] " seçili diğerleri kapalı olmak zorunda ve ben bunu sabitleyemedim.

Screenshot 2015-10-15 00.21.04.png
Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim. Sorunu çözdüm. "Dart=0" kodu ile açılış yapıyorum, sıkıntısız açılıyor. Şimdi başka bir problemim var onu araştırıyorum. Graphic Injector Menu'ye her seferinde girip " InjectEDID=[+] " seçili diğerleri kapalı olmak zorunda ve ben bunu sabitleyemedim.

O kadar kolaymıymış. Allah Razı Olsun. :) Dün başka siteden resim yüklediğim için ceza almıştım. Dünden beri onunla uğraşıyorum çok teşekkürler. Son olarak "conexant 20585" ses driver sorunum var. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı