OS X Mavericks 10.9.2 kurulum sonrası hata alıyorum

Spect

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle sitenin alakasından dolayı emeği geçenlere teşekkür etmek istiyorum. Sorunum ise kurulumu yaptım Ethernet kartını tanıttım fakat açılırken hata almaya devam ediyor, sistem Ekran kartını tanımasına rağmen görüntü çok kötü ve ayrıca dart=0 veya -x komutu olmadan da sisteme giremiyorum sebebi nedendir çözemedim. Teamviewer gibi online yardım edecek arkadaşlar varsa çok memnum olurum, lütfen yardımcı olun bitsin artık bu sistem. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
dart=0 komutunu config.plist dosyasına eklemelisin. Hangi bootloader kullanıyorsan onun düzenleyicisi ile kolay bir şekilde halledersin. Ekran kartını tanımışsa üstteki çubuk saydamlaşmış olmalı. Birde safari'yi açtığında ekran titremez.Elma işareti> "bu mac hakında"> dedikten sonra ekrankartı ram miktarını kontrol et.

Bu mac hakkında dedikten sonra bakıyorum ekran kartını ram'i felan doğru gösteriyor ama safariye girdiğim zaman titreme var. Zaten tam ekran da değil monitörü tam kaplamıyor. Sistem bootloader'de Clover nereden nasıl ekleyeceğim? Komutu onuda anlatırsan sevinirim.

Ekran kartı modelini söyleyebilir misin?
"Clover configurator" isimli uygulamayı kurmalısın önce. Sonrasında file>open>efi klasörü(sistemin kurulu olduğu yerde)>clover klasörü>config.plist dosyasını seçip ayarlarımızı yapmalıyız.
Boot sekmesinin altında dart=0 komutunu seçmelisin. ekran kartı modeline göre graphics sekmesinden kendi markanı inject seçmelisin.
Ekran kartın büyük olasılıkla Ati markadır. uygun kext'i bulup yüklemelisin.

Hocam ekran Kartını tanımamış sistem. Uygun kext bulman gerekecek

Şöyle bir baktım ti serisini çalıştırmak zor görünüyor ama yapan var. Biraz araştır. Bende bilgisayarın başına geçince bakarım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı