Çözüldü OS X Yosemite GT 630 Devreye Sokma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

muratbergal

Hectopat
Yer
Ordu, Turkey
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sorunum şu sistem ekran kartını görmesine rağmen çalışmıyor. İntel hd graphics var tümleşik olan ekran kartı fakat onu ne yaptımsa aktif edemedim. İzlemediğim anlatım kalmadı nerdeyse, GeForce GT 630 var elimde ama o da olmuyor. Videolu gösterecem sorunu. Sistemi FakeCPUID girerek açıyorum. Uzman arkadaşlardan yardım bekliyorum.

1234567.jpg

Not: Video yükleme aşamasındadır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
  1. Bu dosyayı indir ve Winrar 5.xx ile klasöre çıkart: Microsoft OneDrive - Access files anywhere. Create docs with free Office Online.
  2. Kext Utility indir ve çalıştır : cvad-mac.narod.ru - Kext Utility
  3. Şimdi Kext dosyasını Kext Utility penceresine sürükle ve şifreyi gir.

Dahayüksek performans için Mac tipini MacPro5,1 olarak ayarlayabilirsin.
System --> Library -->> Extensions altından AppleTyMCEDriver.kext sürücüsünü silebilirsin. Aksi takdirde Kernel panic olabilir bir sonraki açılışta.
System --> Library --> Extensions altından yine AppleUpstreamUserClient.kext dosyasını da silebilirsin.

Olmazsa bir de dart=0 komutu eklemeyi dene.

Son düzenleme:
Veeee. Recep kardeşimin desteğiyle yapmış olduğumuz bu kurulum başarı ile sonuçlanmıştır. Her şey tam takır Çalışıyor mutlu son bu olsa gerek. Emeğin desteğin için çok teşekkür ederim Recep Baltaş . Şimdi işlemcimizi oc edip keyfini sürmek

Merhabalar

Bende dün aynı sisteme kurulum yapmaya çalıştım (H81 plus + g3258) fakat ne yaptımsa ethernet bağlantısını tanımadı. ekran kartım GTS250 olduğu için muhtemelen tanımayacağını düşünüyorum. Bugün sıfırdan yeni bir kurulum yapacağım bi yol gösterir misiniz?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı