Osmaniye'de bilgisayar tamircisi önerisi

WageR

Hectopat
PC'mde bi sorun yaşıyorum ancak bir türlü çözüm bulamadım. Osmaniye'de önerebileceginiz bi adres var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İstasyon caddesinde Taha Bilgisayar vardı ancak kapatmış dükkanı. Üzüldüm buna epey. İyi gördüğüm tek bilgisayarcıydı.

Bunun dışında birkaç bilgisayar tamircisiyle alışveriş veya iş olarak bağlantım oldu. Hangilerinin iyi olduğunu söyleyemem ama hangilerinden uzak durmanız gerektiğini söyleyebilirim. Bildiklerim arasında iyi bir tamirci yok maalesef.

İstasyon caddesinde Taha Bilgisayar vardı ancak kapatmış dükkanı. Üzüldüm buna epey. İyi gördüğüm tek bilgisayarcıydı.

Bunun dışında birkaç bilgisayar tamircisiyle alışveriş veya iş olarak bağlantım oldu. Hangilerinin iyi olduğunu söyleyemem ama hangilerinden uzak durmanız gerektiğini söyleyebilirim. Bildiklerim arasında iyi bir tamirci yok maalesef.
Cevap için teşekkürler... Ancak diğer konuya da yazdıklarınızı okuduktan sonra bende sisteme öngörü ile bakmaya başladım... Bende anakart dışındakileri satıp kurtulmayı düşünüyorum ancak hangi parçanın bozuk olduğunu kesinleştirmek lazım... Bozuk parçaları satıp başka insanlara da dert açmayalım... [emoji1]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı