Osu! aim geliştirir mi?

Osu! İnsanları reflexlerini geliştirerek eğlenmesini amaçlayan bir oyun platfor mudur? Osu!'da aimini geliştiremezssin, fakat FPS oyunlarında aimin gelişmiş kadar olursun. Kısaca, aimin gelişmez fakat bu performans arttırmadığı anlamına gelmez.

Ben R6 oynadığım için Aim Lab'de aim kasmak yerine sürekli normal oyun girip hangi karaktere karşı nasıl oynamam gerektiğini deneyimlerken bir yandan da aim kasmıştım.

Aim Lab daha etkili. Ayrıca oyuna bağımlı olma ihtimalin ortadan kalkıyor fakat amacın sadece kendini geliştirmek değilse, ayrıca eğlenmek de istiyorsan oynayabilirsin.

Tekrar uyarayım, bağımlı olabilirsin.

Edit: BF benzeri oynuyorum demişsin. O tarz oyunlar RAW aime pek ihtiyaç duymadığı için geliştireceğini pek sanmıyorum.

Hocam en basitinden bir anda önüme adam çıkıyor birbirimize sıkarken o sağ sol yapıyor ve adamı tutturamıyorum. Sonuç ben ölüyorum.

BF serisinden. Tüm oynadığım BFleri sayarsak 1000 saatin üzerinde sürem var ama gene de çok kolsuzluk yaptığım oluyor.

Hocam Aim Lab dene ama çok fazla katkısı olacağını düşünmüyorum hele BF serisinden bahsediyorsak bildiğim kadarıyla kendine özgü bir aim i var. Aim Lab de daha çok Valorant gibi oyunlar için kullanılıyor

Hocam Aim Lab dene ama çok fazla katkısı olacağını düşünmüyorum hele BF serisinden bahsediyorsak bildiğim kadarıyla kendine özgü bir aim i var. Aim Lab de daha çok Valorant gibi oyunlar için kullanılıyor

Aim Lab'in ayarlarında BF'ler için ayrı bir ayar var onu seçtim. İki gün oldu başlayalı. İnşallah bir işe yarar bu programlar.

Geri
Yukarı