osu!'da isabet yüzdesi birden %30 arttı

Reend

Hectopat
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4GB RAM DDR3
Intel I3-4010 CPU 1.7Ghz
Intel HD Graphics 4400
128GB SSD
Merhaba, bugün osu!'ya giriş yaptığımda Accuracy'im %60 civarıydı, birkaç beatmap oynadıktan sonra bir baktım %90 olmuş. Şaşırdım açıkçası. Bu nasıl olabilir?

OSU1.PNG

"%30"

Son düzenleyen: Moderatör:
İsabet oranın yüksek tutmuşsundur son oynadığın maplerde, 2 sene öncesine kadar bende oynuyordum 97.88 civarı oranım vardı. Duygulandım şimdi 🥲

Bu zamana kadar kaç map oynadınız toplam? Daha önceden oynadığınız maplerde accuracy'niz düşükse ve şimdi oynadığınız maplerde yüksekse yüzdelik hesabından dolayı artış fazla oluyor.

Bu zamana kadar kaç map oynadınız toplam? Daha önceden oynadığınız maplerde accuracy'niz düşükse ve şimdi oynadığınız maplerde yüksekse yüzdelik hesabından dolayı artış fazla oluyor.
Toplam oynama sayım 351 hocam.

Toplam oynama sayım 351 hocam.
Aynen tahmin ettiğim gibi oynama sayısı az olunca yüzdelik her bir oynayışta daha fazla artıyor. Benim ki daha yeni yeni oturmaya başladı %100'de yapsam 0.01 artış oluyor artık.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (123).png
    Ekran Görüntüsü (123).png
    4,1 KB · Görüntüleme: 36
97'nin altında hiçbir mapi bitirme fc atmıyorsan öyle aşırı aman aman bir mal değilse, çünkü hem aldığın pp çok az gelir hem de acc yi hep yüksek tutarsın alışkanlık olur zamanla. 3*lı maplere geçince HD'ye alışmanı öneririm acc yi çok kolay yükseltiyor ve pp anlamında bedava pp alıyorsun diyebilirim, hem de oynaması zevkli geliyordu.

97'nin altında hiçbir mapi bitirme fc atmıyorsan öyle aşırı aman aman bir mal değilse, çünkü hem aldığın pp çok az gelir hem de acc yi hep yüksek tutarsın alışkanlık olur zamanla. 3*lı maplere geçince HD'ye alışmanı öneririm acc yi çok kolay yükseltiyor ve pp anlamında bedava pp alıyorsun diyebilirim, hem de oynaması zevkli geliyordu.
1* Maplerde bile HD denediğimde failliyordum hocam alışmam baya uzun sürecek gibi. :D

Geri
Yukarı