Rehber Osu! nasıl oynanır?

Reis selam ben indirme yerine tıklamak istemiyorumda nereden indirebileceğimi yazar mısın bir de Steam Epic Games gibi güvenilir uygulamalarda var mı son olarak indirilen yer güvenli ve ücretsizmi.

Reis selam ben indirme yerine tıklamak istemiyorumda nereden indirebileceğimi yazar mısın bir de Steam Epic Games gibi güvenilir uygulamalarda var mı son olarak indirilen yer güvenli ve ücretsizmi.

Kendi sitesi güvenilir.

Bu öyle bir oyunki 1 kere rank kasmaya çalışırsanız bağımlı oluyorsunuz. Ve her - yediğinizde o gün en az o rankı çıkartmaya çalışıyorsunuz.

Merhaba hangi siteden güvenli skin indirebilirim acaba.

Yaklaşık 1.5 senedir osu! Oynuyorum ve 5,9 yıldıza kadar passleyebiliyorum. Oyun ne yazık ki aim geliştirmiyor arkadaşlar sadece ufak bir iyileşme olur o kadar. Aim geliştirmemesinin başlıca sebeplerinden biri de 2D bir oyunda 3D bir oyun için aim geliştirmeye çalışıyorlar aim geliştirmesede büyük ölçüde refleks geliştiriyor. İster inanın ister inanmayın oyuna yeni başladığımda 1 yıldız bile yapamadığım zamanlarda gerçek hayattaki el göz koordinasyonunu kullanan reflekslerim berbattı şu an 5,9 yıldız passleyebiliyorum ve büyük ölçüde el göz koordinasyonunu kullanan reflekslerimin geliştiğini söyleyebilirim. Eğer zevk için başladıysanız da bir süre sonra o zevk önce ülke sonra globalde sıralama yükseltme hırsına dönüşecek ve her yeni günde önceki günde kazandığınız gelişmeyi kaybetmeye başlayacaksınız. Sırf bu yüzden oyunu bırakanlar var ancak asıl sorun burada bu dönem de oyunu bırakmayıp devam etmelisiniz ki gelişin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…