Rehber Osu! nasıl oynanır?

Bu rehberi hazırlarken en büyük hatayı yapmışsınız zaten. Performance Points sistemini anlatmışsınız direkt. Oyuna yeni başlayan kişiler için yapacağınız en son şey Performance Points sistemini açıklamak olsun. Bunu öğrenince hemen farm beatmaplerine sarılıp Top Playlerini C ve D rank ile dolduruyorlar. Sonra yaptıklarının farkına varıp temizlemek için ikinci bir hesap açmaya çalışınca multi-accounttan birde ban yiyorlar. Lütfen oyuna yeni başlayan kişiler için Performance Points sistemini açıklamayın. Bırakın, ritme uyarak oyunu oynasın, öğrensin.

Bu rehberi hazırlarken en büyük hatayı yapmışsınız zaten. Performance Points sistemini anlatmışsınız direkt. Oyuna yeni başlayan kişiler için yapacağınız en son şey Performance Points sistemini açıklamak olsun. Bunu öğrenince hemen farm beatmaplerine sarılıp Top Playlerini C ve D rank ile dolduruyorlar. Sonra yaptıklarının farkına varıp temizlemek için ikinci bir hesap açmaya çalışınca multi-accounttan birde ban yiyorlar. Lütfen oyuna yeni başlayan kişiler için Performance Points sistemini açıklamayın. Bırakın, ritme uyarak oyunu oynasın, öğrensin.
Hocam benim amacım detaylı bir şekilde oyunu anlatmaktı. Bundan sonra olacaklar beni ilgilendirmez.

Ayrıca eğer oyuna benim rehberim ile başlarlarsa, kuralları okuyacaklarını düşünürüm. Sonuçta Osu! içerisindeki mantığı anlattım. Bunu anlatmasaydım konu içerisinde bunu soranlar elbette ki olacaktı.

Açıklamamın bir başka sebebi ise ben öğrenirken çok zorluk çektim, siz çekmeyin diyeydi. Kimi insan bunu öğrenemeyebilir. Bende en azından üstünden geçeyim diye kısa bir şekilde anlattım.

Yalan söylediğini düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı