Otobüs firması önerisi

Bingoo

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Çarşamba günü Gaziantep'ten Nevşehir'e gideceğim. Yaklaşık 6-7 adet sefer var ama hangisi en iyisidir bilemedim. Birkaç tanesini şikayet varda arattım hepsi denilene göre rezillikmiş. Yolculuğu ayakta geçiren mi dersiniz, duraklarda durmayan mı dersiniz, koltuğundan kaldırılıp başka yere konulan mı dersiniz? Bin bir tane şikayet vardı. Aranızda bilen varsa en iyisi hangisidir? Firmalar bunlar;

1691783572842.png

Çarşamba günü Gaziantep'ten Nevşehir'e gideceğim. Yaklaşık 6-7 adet sefer var ama hangisi en iyisidir bilemedim. Birkaç tanesini şikayet varda arattım hepsi denilene göre rezillikmiş. Yolculuğu ayakta geçiren mi dersiniz, duraklarda durmayan mı dersiniz, koltuğundan kaldırılıp başka yere konulan mı dersiniz? Bin bir tane şikayet vardı. Aranızda bilen varsa en iyisi hangisidir? Firmalar bunlar;

Eki Görüntüle 1899174
Kamil Koç veya Nevşehir seyahat hocam bilmediğiniz markalarla gitmeyin.

Şikayet Var'da biraz abartılabiliyor ama yine de istediğinizi yapın. Tavsiyem çok kötü olmayan yerel firmalara binmeniz. Veya Kamil Koç olabilir fakat bu sene Kamil Koç çok sıkıntı yaşattı bana. 3 saat rötar + 1 saat daha rötar yapıp gideceğim yere bu süreden de uzun sürede yetiştirdi.

Açıkçası Kamil Koç ile Malatya'nın yerel firmaları arasında çok fark yoktu bindiğimde.

Eki Görüntüle 1899174

Sizin orada var mı bilemem ama vibden vazgeçmem.

Hocam Nevşehir seyahatı düşündüm ama seyahat varda her şeyini şikayet etmişler. Ayrıca alınan koltuklara bakınca Nevşehir seyahat en az tercih edilen olmuş.
Babam onunla akrabamızın cenazesine gitmişti gece olduğu için güzel bir yolculuk yaptığını söyledi? Gece mi gideceksiniz gündüz mü?

Geceyse ve uyuyabiliyorsan çok fark etmez ama Cizre Nuh gibi farklı yerlerin arabasına binme tavsiyem. Son durak veya ilk durak olsun terminaller. Daha rahat edersin.

Hocam beni yanıltan şey koltuk doluluk oranları. Bir de kötü yanı bineceğim zamanlar tam orta zamanları.

Geri
Yukarı