Otobüs yolculuğunda bilgisayar kasası nasıl taşınmalı?

Şahsen ben kendi bilgisayarımı ekran kartı takılı iken götürdüm 716 kilometre Bodrum'dan Eskişehir'e kendi arabamız ile bir şey olmamıştı.

Yol üzerinde inen yolcuların eşyalarını çıkartmak için bagajdaki malzemeleri sağa sola çekiştirmeleri gerekiyor. Ne olur ne olmaz. Şahsi araçta pek sıkıntı olmaz.

Yani illa çıkarttırmam gerekecek. Ben değilim ki çıkartacak ben olsam şimdiye çıkartırdım. Pek kuzenimgilin çıkartabileceğine inanmıyorum.
Yani illa çıkarttırmam gerekecek. Ben değilim ki çıkartacak ben olsam şimdiye çıkartırdım. Pek kuzenimgilin çıkartabileceğine inanmıyorum.

Çoğu arkadaş çıkarın dedi ama bu bilgisayar 4 saat Ankara'dan Kayseri'ye geldi ve hiçbir şey olmadı sağlam bir şey mi acaba?

Son düzenleme:

Çoğu arkadaş çıkarın dedi ama bu bilgisayar 4 saat Ankara'dan Kayseri'ye geldi ve hiçbir şey olmadı sağlam bir şey mi acaba?

Şans işi. Buradan Çin'e kart takılı gider bir şey olmaz. Şehir içinde kart takılı gider kart kırılır. Risk istemiyorsanız çıkartın.

Yeni konular

Geri
Yukarı