Otobüsler neden sadece yaşlılara bedava?

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Bu soruyu gerçekten çok merak ediyorum. Eğitim için toplu taşıma kullanmak zorunda olan öğrenciler varken, neden sadece otobüsler yaşlılara ücretsiz oluyor? Yaşlılar okul, üniversite, Dershane'ye gitmiyor.

Bu soruyu gerçekten çok merak ediyorum. Eğitim için toplu taşıma kullanmak zorunda olan öğrenciler varken, neden sadece otobüsler yaşlılara ücretsiz oluyor? Yaşlılar okul, üniversite, Dershane'ye gitmiyor.
Yaşlılara ücretsiz olmasına karşı değilim ama sırf bedava diye iş saatlerinde, okul saatlerinde otobüsleri çok meşgul ettiklerini gördüm en azından belli saatlerde bedava olsun. Aynı şekilde öğrencilere de okul saatlerinde ücretsiz olmalı.

Minibusler Ultra rezalet bazıları benden 5 bazıları 3 alıyor aynı yol için.

Öğrenciler fırsat bilip tüm şehri otobüsle turlamasın diyedir. Yaşlıların çoğunun bunu yapacak dermanı yok.

Aptal karar vericiler nedeniyle bedava, kötüye kullanımı engellemek için sembolik de olsa belirli bir ücret alınması gerekir normalde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…