Otobüste kız ile nasıl tanışılır?

Nami

Centipat
Ya hacılar daha yeni otobüse bindim. Arkama da ilk kez otobüse binen bir kız bindi. Kız ile aynı üniversitede, farklı bölümde okuyormuşuz. Bunu da annelerimiz konuşmuş ve annem bana söyledi. Kız bir nevi bana emanet gibi bir şey ama ilk kez böyle bir şey yaşıyorum. Yola çıkalı bir 20 dakika oldu ve kızla daha konuşmadım. Bir anda dönüp "merhaba, kerpeten Ali ben. Memnun oldum." desem abes mı kaçar? Temsili isim bu. Kıza tabii ki bunu söylemeyeceğim. Yani utangaç birisi değilim, ne yapmam gerektiğini bilsem çatır çatır konuşurum ama daha önce bir kıza karşı ilk konuşmayı başlatma gereksinimi duymadığım için ne yapılır bilmiyorum. Ya hadi diyelim bir şekilde tanıştım ettim ama sonrası yine yok bende. Kız ya da erkek fark etmeksizin birisiyle konuşacak bir şey bulamıyorum. Ne yapayım? Mola da mı konuşayım?
Bunu da annelerimiz konuşmuş ve annem bana söyledi. Kız bir nevi bana emanet gibi bir şey ama ilk kez böyle bir şey yaşıyorum.
İşin ilginç tarafı kızın adını, bölümünü falan da öğrendim. Hiç bilmiyormuş gibi tanışma faslı da yapamam.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hojam sizin fikriniz nedir? Forumda gördüğüm en aktif adamlardan birisiniz.

Aciliyeti olan bir konu olmasa kimseyi etiketlemeden cevap beklerim ama işte...

Son düzenleme:
Troll cevap vermeyin. Düzgün bir cevap istiyorum. Oldu olacak mola yerinde kıza limon vereyim.
Tamam kızma şaka yaptım 😍🥰😇😊

Valla hocam utangaç olmamanız en büyük avantaj, merhaba filan de, mutlaka üniversite hakkında konu aç başka zorlanırsınız.

Troll cevap vermeyin. Düzgün bir cevap istiyorum. Oldu olacak mola yerinde kıza limon vereyim. Elraenn hesaabı.
Bu arada mola ne oluyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı