Otomatik DNS değiştiren bir uygulama var mı?

gokberkarslan

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Hp Victus 16-R0028NT 7P6L2EA
Asus TUF M3 Mouse
Meslek
Öğrenci
Merhaba kullanmak istediğim üç dört tane DNS adresi var Google Cloudfare ve Level3 gibi.
Hangisi hızlı ise ona otomatik geçiş yapacak bir uygulama lazım böyle bir uygulama var mı?

Merhaba kullanmak istediğim üç dört tane DNS adresi var Google Cloudfare ve Level3 gibi.
Hangisi hızlı ise ona otomatik geçiş yapacak bir uygulama lazım böyle bir uygulama var mı?
Cloudflare en hızlısı olacaktır öncelikle onu düşünme.

DNS'i ping yüzünden mi ayarlamak istiyorsun? Çünkü DNS ile pingin dolaylı olarak dahi alakası yok birkaç durum dışında.

DNS Jumper ile manuel olarak hızlıca değiştirebilirsiniz. Ping testi de mevcut içerisinde.

DNS internet hızını etkilemesi imkansız. İngiltere üzerinden bağlantı kuran bir DNS sunucusunda web sitelerine hızlı bağlanırken, Amerika üzerinden bağlantı kuran bir DNS sunucusunda web sitelerine yavaş bağlanma durumu olabilir Bu zayıf bağlantılar sebebiyle sorgulamaların yavaşlaması ve web sitelerinin daha geç yüklenmesi neden olur. sende zannedersin ki internet bağlantısında bir yavaşlama veya hızlanma oluyormuş.

Uzun süredir level3 kullanıyorum ve son zamanlarda çok yavaşladığını hissettim iki üç DNS arasında otomatik geçiş yapmak istiyorum sadece

DNS Jumper ile manuel olarak hızlıca değiştirebilirsiniz. Ping testi de mevcut içerisinde.
DNS Jumper tam aradığım uygulama teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı