Otomatik dosyalar nasıl ayıklanır?

Miraç Gürbüz

Decapat
Daha fazla  
Teknik destek konusumu tam bilmesemde ben indirdiğim dosyaları tek tek ayıklamaktan yoruldum. Bunlar neden ayıklanmadan geliyor? Oyun için mod indirdim.

1686770622853.png

Bütün indirdiğim dosyalar ayıklamalı geliyor. Ayıklamadan kullanamıyorum. Otomatik neden ayıklanmıyor? WinRAR'da var.

1686770615257.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirdiğiniz şeyler ZİP uzantılı dosyalar, bunları zaten ayıklamadan kullanamazsınız. Kısayol olarak da CTRL + A ile tüm dosyaları seçip sağ tıklayıp Tümünü Ayıkla derseniz hepsini ayıklar. Ayrıca oyun sanırım korsan, aynı modlar Steam atölyesinde var ve elle kurmanız gerekmiyor.

İndirdiğiniz şeyler ZIP uzantılı dosyalar, bunları zaten ayıklamadan kullanamazsınız. Kısayol olarak da CTRL + a ile tüm dosyaları seçip sağ tıklayıp tümünü ayıkla derseniz hepsini ayıklar. Ayrıca oyun sanırım korsan, aynı modlar Steam atölyesinde var ve elle kurmanız gerekmiyor.

Yok hocam oyun korsan değil de Epic Games uğraştırıyor para varsa Steam gına geldi Epic Games'den atölye ekleyemediler bir tane Launcher'a Türkçe yama indirmek için bilr 40 dereden su getiriyorum.

Geri
Yukarı