Otomatik edit yapıcı AI önerisi

proyic

Hectopat
Otomatik edit yapıcı AI diye bir uygulama var mıdır inglizce kaynaklarda? Yoksa oluştursak mantıklı olur mudur? (tabii ki parayla üyelik vererek edit yapacak AI)

Anladım hocam. Ben de karşılaşmadım daha önce fakat Adobe diğer programlarında da yavaş yavaş AI kullanmaya başlayacak gibi duruyor. Ama yine de öyle ben söyleyeyim program editi dakikalar içerisinde yapsın diye bir şey olacağını sanmıyorum pek. Anca küçük düzeltmeler için olabilir ama ileride ne olacağı bilinmez tabi.

Anladım hocam. Ben de karşılaşmadım daha önce fakat Adobe diğer programlarında da yavaş yavaş AI kullanmaya başlayacak gibi duruyor. Ama yine de öyle ben söyleyeyim program editi dakikalar içerisinde yapsın diye bir şey olacağını sanmıyorum pek. Anca küçük düzeltmeler için olabilir ama ileride ne olacağı bilinmez tabii.

Güzel analiz hocam. Ben şöyle düşündüm videoya göre ritimli edit vs yine de teşekkürler güzel yanıtınız için.

Güzel analiz hocam. Ben şöyle düşündüm videoya göre ritimli edit vs yine de teşekkürler güzel yanıtınız için.
Aslında bunlar için templateler oluyor Capcut gibi programlarda. Tek eksisi şarkıyı sen seçemiyorsun çünkü templateler o şarkılara göre hazırlanıyor. Ritimlere göre edit yapmakta zorlanıyorsan onun için bir plugin vardı After Effects için, araştırabilirsin. Bulursam ismini yazarım buraya.

Yeni konular

Geri
Yukarı