Otomatik oda spreyi için AA pil önerisi

417496

Hectopat
Kolay gelsin, bakkaldan falan garip markaları alıp kullanıyoruz. Fazla dayanmıyor. Mediamartk üzerinden alacağım.
Ben şu ikisini seçtim.

DURACELL Turbo Max 2'li AA Kalem Pil

Sizce hangisini almam mantıklı olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de güzel. Duracell alabilirsiniz.

Duracell, sağlam marka gibi gözükse de çoğu markadan daha az kapasiteye sahip.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoda bataryaları bir cihaz ile deşarj ediyor ve kapasitelerini ölçüyor, sonuç olarak en iyi ve en kötü attığım sürede gözüküyor.

Duracell, sağlam marka gibi gözükse de çoğu markadan daha az kapasiteye sahip.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoda bataryaları bir cihaz ile deşarj ediyor ve kapasitelerini ölçüyor, sonuç olarak en iyi ve en kötü attığım sürede gözüküyor.
Duracell reklamlarda bahsettiği pil alkalin değil. Sıradan çinko-karbon pillere göre 10 kat dayanıklı diyor. Yani bu tek kullanımlık pillerde aman aman bir fark olmaz. Sadece arasına konulan yalıtkan malzemeye göre raf ömrü uzar.

Tavsiyem marketten alkalin pil al.

Özel bir devre yapmıyorsan bunlara gerek yok. Mesela yüksek akım veya onlarca sene sonra bile enerjisini korumaya ihtiyaç olan devreler.
GP olan flaşlı fotoğraf makinesinde daha fazla kullanılır. Yüksek akım verebiliyor.

Ben de almıştım. Güzel pil.

Geri
Yukarı