Otomatik onarım bilgisayarını onaramadı hatası

SayWhatt

Decapat
Yeni kurduğum bilgisayarda başlıkta yazan hatayı alıyorum. İki farklı SSD denedim Windows kurulduktan sonra bilgisayar her yeniden başladığında bu hatayı veriyor.
Diskin birini çıkartıp öyle yükledim Windows kuruldu hatta güncellemelerini bile yaptım bilgisayar yeniden başladığında aynı hatayı aldım. USB'de yüklü olan Windows bozulmuş olsa kurulum yapar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni kurduğum bilgisayarda başlıkta yazan hatayı alıyorum. İki farklı SSD denedim Windows kurulduktan sonra bilgisayar her yeniden başladığında bu hatayı veriyor.
Diskin birini çıkartıp öyle yükledim Windows kuruldu hatta güncellemelerini bile yaptım bilgisayar yeniden başladığında aynı hatayı aldım. USB'de yüklü olan Windows bozulmuş olsa kurulum yapar mı?

Yanlış bilmiyorsam bana da öyle bir hata gelmişti YouTube'da arattım regedit'den bir şeyler yapıp düzeltmişti.

USB Bellekte sorun olabilir. Veya ISO dosyasında.

Yanlış bilmiyorsam bana da öyle bir hata gelmişti YouTube'da arattım Regedit'den bir şeyler yapıp düzeltmişti.

Çok garip bir hata tüm güncellemeleri yapıp bilgisayar açıkken en ufak hata vermiyor yeniden başladığında aynı hatayı veriyor. Şimdi yeni kurulum dosyası ile deneyeceğim.

Geri
Yukarı