Otomatik onarım bilgisayarınızı onaramadı sorunu

Anonymous*

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar. Öncelikle sorunun nasıl olduğunu anlatıyorum. Benim PC W8.1 idi. Bedeva win 10'a yükselt vardı. Yükselltim tüm her şeyim aynı yerinde. Win 10'dayım masaüstü fotoğrafı bile aynı yerinde. Sonra ben kökten her şeyi silip format atacam dedim win 10 tüm sürümleri indirdim flash'ı hallettim. Format atarken format yerindeki her şeyi sildim. Yine oluştur falan dedim. Sonra 300 GB diye ve 300 GB'de C'ye verdi. Benim PC ise 1 TB. Sonra yanlış bir şey yaptım. Yine format atacam dedim formata girerken özel diyoruz, tüm dosyaları sildim biçimlendir falan dedim. Sonra tüm dosyalar gitti ve PC'yi kappattım. Sorun düzelir sandım yine açtım başlangıç onarma çıktı. 1 dk sonrada "otomatik onarım bilgisayarınızı onaramadı" dedi yine flashı taktım yine özelde hiçbir şey görmedim. Yoktu hiçbir şekildede PC'ye giremedim. Bilgisayarımın bir haftası olmadı daha lütfen yardım edin. Bilgisayarcılarda sürünmek istemiyorum.

Windosu 10'a yükselt HATA
Sistem geri yükleme HATA
Windows 10 ile devam et HATA
Cmd'den sfc /scannow ve bir çok daha kod aklıma gelmiyor şimdi HATA
Windowsun Tüm dosyalarını kaldır gibi bir şey vardı oda HATA
Güvenli Mod giriş tuşu ayarlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı