Otomobilde Anfi/Hoparlör İlişkisi

Daha fazla  
Benim Peugeot 207 aracım var. Bu araçta Kıcker Es yanlış hatırlamıyorsam 1200W Bass var ve anfiside Kıcker DX-300.

2. anfinin üstünde yazan bu Pıoneer power GM-X402 brıdgeable power amplifıer bu anfiyi de aracın orj hoparlörlerine biraz daha güç versin diye takılmış sanırım. (Benden önceki sahibi)
şimdi benim aracın ön kapıdaki hoparlörler den biri patladı bende 1 set Pioneer hoparlör almak istiyorum. Şimdi alacağım hoparlör linkte verdiğim.

Ben ses sisteminde anfi hoparlör ilişkisini bilmiyorum. Neye göre nasıl alınır sizlerden ricam aracıma şimdilik sadece 1 takım Pıoneer hoparlör alacağım orjinallerin yerine takmak için bana önerileriniz nelerdir ? Umarım anfi kaldırır alacağım hoparlörleri veya sizin önereceklerinizi dediğim gibi ses sistemi vs ile ilgili bir bilgim yok. Yanlışlarım varsa affedin önerilerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.
Link:

https://urun.n11.com/hoparlor/pioneer-ts-a-6933i-420-watt-oval-hoparlor-takimi-digicom-P110761144

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı