Otomobilde Asbest Şoku

Gudermes

Hectopat
Otomobilde Asbest Şoku

bzt16.jpg

Çinli otomobillerde Asbest şoku yaşanıyor. Kansere yol açan bu maddenin daha önce oyuncaklarda kullanıldığı biliniyordu ; ayno maddenin araçlarda kullanıldığı ortaya çıktı. Ülkemizde Chery markası ile satılan araçlarda bu madde kullanıldığı ortaya çıkmıştır. Bu maddenin kullanıldığı araçlar şunlar..

• Chery Tiggo
  • Chery Chance
  • Chery Nich

En akla gelmeyecek şekilde bile zehirliyorlar insanları...
Bu bilinen esas okul çağında çocukların kullandığı ailelerin ucuz diye aldığı okul gereçlerinde neler var.. Geçen sene Çin mali olmayan okul gereçleri aldım ufaklığa inan çok iyi hatırlıyorum sırf bu yüzden 45 milyon fazla ödedim. Toplam çanta falan dahil. Benim 4 tane kalem aldığı paraya insanlar bir düzine alıyorlardı. Umarım yanılırım ama gerçeklerde ortada ne yazıkki..

Zaten Chery'i bedava verseler almazdım .
Cherye çok ön yargılısın özeldir. Neden dersen şundan dolayı özeldir. Kendi sınıfındaki araçlar genellikle 4X4 dür ama Chery 4X1 anca bu yüzden özeldir :)))

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı