Oturum açıldığında siyah ekran 1 saniyelik gidip geliyor

ViperEyes77

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba yeni monitör aldım HDMI üzerinden orijinal kablosuyla bağlıyorum Windows her açıldığında masaüstünde 1 saniyelik siyah ekran geliyor sebebi ne olabilir sizce display kablosu sipariş ettim yarın onu da deneyeceğim bakalım.

Merhaba yeni monitör aldım HDMI üzerinden orijinal kablosuyla bağlıyorum Windows her açıldığında masaüstünde 1 saniyelik siyah ekran geliyor sebebi ne olabilir sizce display kablosu sipariş ettim yarın onu da deneyeceğim bakalım.
Evde başka monitör veya tv var ise aynı kablo ile o na bağlamayı deneyiniz.Aynı sorun oluyor ise sorun kablodadır.Bize de bilgi veriniz.
Not:Eski monitör ile yeni monitörün çözünürlükleri farklı ise ayarları,driveri kontrol ediniz.

Evde başka monitör veya TV var ise aynı kablo ile ona bağlamayı deneyiniz. Aynı sorun oluyor ise sorun kablodadır. Bize de bilgi veriniz.

Daha 2 gün oldu monitörü alalı içinden çıkan HDMI ile bağladım bakalım yarın Paugge DisplayPort kablosu geliyor bilgi veririm.

Evde başka monitör veya TV var ise aynı kablo ile ona bağlamayı deneyiniz. Aynı sorun oluyor ise sorun kablodadır. Bize de bilgi veriniz.
Not: Eski monitör ile yeni monitörün çözünürlükleri farklı ise ayarları, driveri kontrol ediniz.

Eski monitörüm 1080p 60Hz idi yeni monitörüm 1080p 144Hz aygıt yöneticisinde bir sıkıntı yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı