Oturunca oluşan kuyruk sokumu ağrısı

Ulusumai

Hectopat
Son 3-4 aydır her oturduğumda ve kalktığımda kuyruk sokumum acıyor. Bazen ayaktayken de oluyor, neden olabilir? Daha önce benzer bir şey yaşayan oldu mu?

Hocam benim çok yakın arkadaşım bundan dolayı geçen hafta doktora gitti. Kuyruk sokumu kısmında iltihaplanma olmuş. Acilen doktora görünmenizi tavsiye ediyorum.

Çok sert bir darbe alınca o kısımın ağrısı uzun süre geçmiyor, acaba bir darbe falan mı aldınız? Ya da üstteki arkadaşın dediği gibi kıl dönmesi de olabilir.

Çok sert bir darbe alınca o kısımın ağrısı uzun süre geçmiyor, acaba bir darbe falan mı aldınız? Ya da üstteki arkadaşın dediği gibi kıl dönmesi de olabilir.
Yok darbe falan almadım biliyorsunuz online eğitim yüzünden 10 saat falan bilgisayarın başında oturuyorum ondan sonra olmaya başladı babam çok oturmaktan olmuştur diyor bende de var diyor ama bilmiyorum.

Yok darbe falan almadım biliyorsunuz online eğitim yüzünden 10 saat falan bilgisayarın başında oturuyorum ondan sonra olmaya başladı babam çok oturmaktan olmuştur diyor bende de var diyor ama bilmiyorum.

Doktora görünmeniz daha iyi olur, çok oturmaktan da olabilir dediğiniz gibi.

Koltuğunuzu değiştirin. Yumuşak, bol yünlü veya Puf denilen koltuklara oturman iyi gelir. Ailenizde genetik bir hastalık yoksa bu dediklerim yeterli olur veya oturup kalkmana dikkat ediyorsan.
Laptop kullanıyorsan yatağa uzanıp işlerini yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı