Oukitel C21 alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Stalin Roll

Hectopat
Daha fazla  
Sizce alınır mı? Aslında tam F/P ama bozulursa ne yaparım ve yazılım güncelleme alır mı o sıkıntı. KVK garantilileri var ama gönderip yapamayız derlerse ne yaparım diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Ne dersiniz?

Ben 1500e aldım 1 aydır kullanıyorum fiyatına göre fena değil.

Takılma donma falan yok akıcı. Kamerası iyi değil gibi ama pek de kullanmam.

Dış ses Hoparlörü iyi değil beğenmedim. Ses yüksek çıkıyor ama kaliteli değil gibi.

Şarjı iyi bence 8-10 saat ekran veriyor. Kullanıcıya göre değişir ama bana yetiyor aksam yatmadan önce %30-40 la şarja takiyorum.

Oyun olarak bir tek hearthstone oynuyorum o da zaten pek sistem gereksinimi yüksek bir oyun değil. Pubg falan nasıldır bilemem.

Kamera ve oyun için alınacaksa tavsiye etmem ama günlük kullanım ve sosyal medya için idare eder bir telefon.

Bu telefonun olayı fiyatı. ucuz olsun ama reeder casper gibi çöp de olmasın diyorsanız alinabilir.

Sizce alınır mı? Aslında tam F/P ama bozulursa ne yaparım ve yazılım güncelleme alır mı o sıkıntı. KVK garantilileri var ama gönderip yapamayız derlerse ne yaparım diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Ne dersiniz?
Fiyatı 2100 tl. Nasıl F/P olur ki?

C21, f/p olarak çok iyi. Şöyle değişik bir olayı var: arka kamerası vasat bir sensör ancak ön kamerası Xiaomi'nin de arada kullandığı güzel ve orta seviye Samsung yapımı bir 20 MP sensör. Arka o kadar vasat ki ön kamera arkadan fark edilir derecede iyi.😃 Ama o fiyatta en iyisi şu an.
Not: Geçen 1600 idi, bir haftada 2100 olmuş. Alınmaz
Poco F1 görmştüm 2200'e. O fiyata mükemmel o.
Not: O da bitmiş. :(

Son düzenleme:
Şimdi baktım 2100 diyor evet ama ben geçen ay 1500e aldım. Benim aldığım satıcıda stok yok şu an. Muhtemelen asıl stoklar bitince elinde stoğu olan satıcılar fiyat yükseltmiş.

2100 fazla bence de ama tekrar 1500-1600e satılırsa alınabilir.

Ön kamera arka kameradan iyi diyorlar onu da duydum ama ben Instagram falan kullanmıyorum sadece birine bir şey göstermek için ya da bir belgenin falan fotoğrafini çekerim. Kamerayı kullananlar daha iyi yorumlar.

Bende var, video izleyince ısınıyor hemen.

Arkadaşlar konu sahibi 1 aydır konuya bakmamış.
Bildirim bile gitmiyor büyük ihtimalle.

Ayrıca konu açıldığı zaman Oukitel C21 1500TL fiyatındaydı.
Şu an 2100TL olmuş.

4 Eylül diyor tarihe ama.
Haaa biz ekimdeyiz. 🤣 Doğru

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı