Çözüldü Out of range hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BeastBlood

Hectopat
Yer
Jüpiter
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel Fotoğrafçılık 📸
Hangi oyuna girsem 1024x768 VEYA1080 p ne zaman girsem out of range hatası alıyorum. Nedenini bir türlü çözemedim. Kimse de yardım etmiyor. Lütfen bana yardım edin. Monitörüm 1080p 60 Hertz olduğu için ben bir oyunu 1080p de oynamalıyım ama ne yazık ki düşük çözünürlükte bile oynatmıyor.
Hangi oyuna girsem 1024x768 VEYA1080 p ne zaman girsem out of range hatası alıyorum. Nedenini bir türlü çözemedim. Kimse de yardım etmiyor. Lütfen bana yardım edin. Monitörüm 1080p 60 Hertz olduğu için ben bir oyunu 1080p de oynamalıyım ama ne yazık ki düşük çözünürlükte bile oynatmıyor.

Bu arada benim ekran kartım GTX 960 ASUS sıfır aldım 2 yıl önce ben bunu kullanmak için VGA to DVI kullanıyorum iki parça da iki yıllık sizce dönüştürücüde mi problem var?

Bu arada benim ekran kartım GTX 960 ASUS sıfır aldım 2 yıl önce ben bunu kullanmak için VGA to DVI kullanıyorum iki parça da iki yıllık sizce dönüştürücüde mi problem var?

Evet arkadaşlar şunu fark ettim kasayı ve Power'i yeniledim ama Power sorunluymuş ekran kartı güç alamıyordu oyunlarda sağ olsun bilgisiyarcı arkadaşım 400 watt ı söküp 500 watt ile değiştirdi sorun kalktı meğerse ekran kartına iyi güç gitmiyormuş 😩

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı