"Out of range" hatası

vonteg

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar "out of range" hatası alıyorum. Güvenli modda başlattım olmuyor. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözünürlüğü ve Hz'yi yükselttikten sonra böyle olduysa, aşağıda vereceğim yöntem ile başlangıç onarmaya girin ve sistem geri yükleme deneyin. Başlangıç onarmaya girerken ve BIOS'a bile out of range hatasından dolayı giremiyorsanız bence Windows kaynaklı değildir.

Bilgisayara format atarsanız Monitor'ün desteklediği grafiğe çekilecektir hiç göremiyorsanız ekranı.

2. monitör bağlayarak da çözmeyi deneyebilir.

2. monitör bağlayarak da çözmeyi deneyebilir.
2. Bir monitörü yok

Bilgisayara format atarsanız Monitor'ün desteklediği grafiğe çekilecektir hiç göremiyorsanız ekranı.
Başka bir yol yokmu verilerimin gitmesini istemiyorum

Çözünürlüğü ve Hz'yi yükselttikten sonra böyle olduysa, aşağıda vereceğim yöntem ile başlangıç onarmaya girin ve sistem geri yükleme deneyin. Başlangıç onarmaya girerken ve BIOS'a bile out of range hatasından dolayı giremiyorsanız bence Windows kaynaklı değildir.

Evet çözürlük yükselttiğim için oldu ama link açılmıyor bende

Evet çözürlük yükselttiğim için oldu ama link açılmıyor.

Link açılmıyorsa bunu okuyun.

1662328630014.png

Windows'un üstüne Windows kurabilirsiniz.

Bununla ilgili bir makale varsa benimle paylaşabilir misin?

Arkadaşlar sorunu çözdüm güvenli modada başlatıp ekran kartını kaldırınca normal şekilde başladı ama sonrasında yine out of range yazıyordu bende bir arkadaşımdan rica etim uzaktan pcme bağlanıp o düzelti

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı