Out of range hatası

yigit.yegin

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, monitörün çözünürlüğü çok kötü bir ayarda olduğu için çözünürlüğü yükselttim. Onu yaptığımdan beri ekranda "out of range" uyarısı alıyorum. Çözünürlüğü düşürdüm, monitörü kapatıp açtım, bilgisayarı kapatıp açtım olmadı. Nasıl yapacağım?

Ben zamanında bu sorunu bilgisayarı TV'ye bağladıktan sonra tekrar monitöre bağladığım zaman alıyordum ve bir türlü çözümünü bulamamıştım düzelmiyordu format atarak çözmüştüm sorunu. Bu hatayla karşılaşmamak içinde TV'ye bağlamadan önce ekran kartı ayarlarından özel çözünürlük atadığım zaman olmuyordu. Sizde ekran kartı ayarlarından monitörünüz hangi çözünürlüğü destekliyorsa o ayarda özel çözünürlük oluşturun belki düzelir.

Merhaba, monitörün çözünürlüğü çok kötü bir ayarda olduğu için çözünürlüğü yükselttim. Onu yaptığımdan beri ekranda "out of range" uyarısı alıyorum. Çözünürlüğü düşürdüm, monitörü kapatıp açtım, bilgisayarı kapatıp açtım olmadı. Nasıl yapacağım?
Güvenli moda gir ardından DDU ile ekran kartı sürücüsünü sil bilgisayarı aç ardından ekran çözünürlüğünü düzelt ve driver yükle veya tam tersini yap.

Veya evdeki televizyona bağlayın ardından görüntü almayı deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı