Çözüldü Outlast 1 resimdeki yer nasıl geçilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KaanKalay2121

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, gece gece Outlast 1 oynuyordum ama burada kaldım ve bu benim ilk oynayışım. Epic Games'de ucuz diye aldım. Peki, burası nasıl geçilir? Görev olarak: "erkekler koğuşunun zemin katına eriş."

outlast.PNG

Çözüm
@KaanKalay2121 internette "Erkekler koğuşunun zemin katına eriş" cümlesini İngilizce aratıp videolara baktım ama bu kısmı göremedim. Oynadığım zamandan da böyle bir kısım hatırlamıyorum. Yine de belki işinize yarar diye videoyu bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@KaanKalay2121 internette "Erkekler koğuşunun zemin katına eriş" cümlesini İngilizce aratıp videolara baktım ama bu kısmı göremedim. Oynadığım zamandan da böyle bir kısım hatırlamıyorum. Yine de belki işinize yarar diye videoyu bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Hocam hatırlamamanız normal çünkü oradan atlanmaması gerekiyormuş geri dönüp kapının üstünden çıkmak gerekiyormuş. Teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar, gece gece Outlast 1 oynuyordum ama burada kaldım ve bu benim ilk oynayışım. Epic Games'de ucuz diye aldım. Peki, burası nasıl geçilir? Görev olarak: "erkekler koğuşunun zemin katına eriş."

Eki Görüntüle 2166847

Koşarak atlaman lazım sen yanlış yapıyorsundur birkaç kere dene sabah geçtim orayı.

Koşarak atlaman lazım sen yanlış yapıyorsundur birkaç kere dene sabah geçtim orayı.
Videoya göre atlamamamız lazım geri dönüp kapalı kapının üstünden atlamamız lazım. Şuan atladım ve oyun devam ediyor şimdi bir adam bana vurdu ve başımda konuşuyor. Artı olarak en az 10 kez denemişimdir atlanmıyor.

Geri
Yukarı