Oyun Outlast 1 ve 2 %85 indirimde

redeemer

Kilopat
Bence süper bir indirim. İstek listeme yeni eklemiştim. Outlast 1'in DLC'si de 2.47 TL. Alınabilir.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230203_005155_Steam.jpg
    Screenshot_20230203_005155_Steam.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 381
Bu oyunun benim için Stray'den farkı yok. W+ Shift ile bitirdiğim arada bir yüksek sesli jumpscare atan çerezlik oyun. Şimdi gelir "4TL'ye ekmek bile alamıyorsun." diyenler. Sevgili arkadaşım ben oyun alınmaz demedim sadece kendi düşüncemi belirttim.

Bu oyunun benim için Stray'den farkı yok. W+ Shift ile bitirdiğim arada bir yüksek sesli jumpscare atan çerezlik oyun. Şimdi gelir "4TL'ye ekmek bile alamıyorsun." diyenler. Sevgili arkadaşım ben oyun alınmaz demedim sadece kendi düşüncemi belirttim.

4 TL'ye ekmek bile alamıyorsun hala bu fiyatları beğenmiyorsun!

😁

W+Shift ile bitirirken hiç mi hikayesini okuyup dinleyip anlamadın?

Witcher almadım zam geldi yine almayacağım. Oynamaya belki 1 sene sonra yeltenirim.

Kusura bakmasınlar ama 4-5 lira derken nerdeyse 150 liralık harcama yaptım öğrenci için küçük paralar değil bunlar. Bizim burada 4.5 liraya ekmek var oturup 2 kişi yiyebiliriz. :)

Geçen önüme düştü bir daha bulamadım. Bu Outlast oyunlarının paketli hali satılıyordu Steam'de ve 1 2 TL daha ucuza alabiliyorduk. O paketi bulabilirseniz atar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı