Oyun Outlast 1 ve 2 %85 indirimde

Steam'de bulunmayan bir paketmiş. Isthereanydeal eklentisi sağ olsun kafamı karıştırdı. İşin kötü yanı bu oyunu içeren paketler diye yönlendirdiği sitedeki pakette Outlast yok.

O dediğim Outlast Trinity paketiymiş galiba. Kaldırmışlar nedense her yerden.

Steam'de bulunmayan bir paketmiş. Isthereanydeal eklentisi sağ olsun kafamı karıştırdı. İşin kötü yanı bu oyunu içeren paketler diye yönlendirdiği sitedeki pakette Outlast yok.
https://store.steampowered.com/bundle/5024/Outlast_Trinity/ yabancılarda satılıyor hatta 5.35 euro. Ama Türkiye'de satılmıyor nedense.

Vpn'den baktım.

Son düzenleme:
İndirim zamanları bazı paketler neden bilmiyorum ama satıştan kaldırılıyor. İndirim bitince bakın orada olacaktır.
Muhtemelen paketler daha uygun fiyata geliyor diye bunu yapıyorlardır. Ayrı ayrı alınca 14TL yapan bir oyunun paketini de en az 12TL'ye kadar dusurmeleri gerekirdi.

Muhtemelen paketler daha uygun fiyata geliyor diye bunu yapıyorlardır. Ayrı ayrı alınca 14TL yapan bir oyunun paketini de en az 12TL'ye kadar dusurmeleri gerekirdi.

Büyük ihtimalle daha da düşmesin diye, haklısın. Kış indirimlerinde aynısını The Room serisinde yaşamıştım. Paket geliştiricinin sayfasında gözüküyordu ama ulaşılamıyordu ve %20 ekstra indirim sağlıyordu.

Bence süper bir indirim. İstek listeme yeni eklemiştim. Outlast 1'in DLC'si de 2.47 TL. Alınabilir.
Hocam bu son indirimler galiba.Eminim bu indirim bitince 200tl olurlar.

Witcher almadım zam geldi yine almayacağım. Oynamaya belki 1 sene sonra yeltenirim.

Kusura bakmasınlar ama 4-5 lira derken neredeyse 150 liralık harcama yaptım öğrenci için küçük paralar değil bunlar. Bizim burada 4.5 liraya ekmek var oturup 2 kişi yiyebiliriz. :)

Epic Games'te 15 TL...

Yeni konular

Geri
Yukarı