Outlast 1'de jumpscare var mı?

Merhaba, Outlast 1 oynamayı düşünüyorum oyunu XCloud'da oynamıştım tabii tam oynayamamıştım korkudan oturduğum sandalyeden düşmüştüm tekrar başlayabilirim oyun da jumpscare var mı?
Hocam o kadar da korkmayın ya😅. Hiç oynamadım ama alt üstü bir oyun. Sandalye hala sağlamsa oynayabilirsiniz🤣

Oyunu 2 kere bıtırdım.Hıc oynamayan bırını yerınden zıplatıcak yerler var.
Bu zamana kadar oynamadım, gece mi oynamamı tercih edersin yoksa gündüz mü? Ve ayrıca ben bu tür karanlık oyunlarda yolu falan göremiyorum. Ekrandan olabilir, bir öneriniz var mı?

Hocam o kadar da korkmayın ya😅. Hiç oynamadım ama alt üstü bir oyun. Sandalye hala sağlamsa oynayabilirsiniz🤣

Hocam gece 11-12 gibiydi oynuyordum oyunu bir anda çıktı karşıma direk düştüm kaydırdım ayağını ama bir şey olmadı o kadar sert düşmedim.

Yazmayı unutmuşum dedikleriniz için teşekkürler arkadaşlar oyunu oynamayacağım galiba :D

Son düzenleme:

Bu zamana kadar oynamadım, gece mi oynamamı tercih edersin yoksa gündüz mü? Ve ayrıca ben bu tür karanlık oyunlarda yolu falan göremiyorum. Ekrandan olabilir, bir öneriniz var mı?

Oyunda ayarlarda gama ayarı var onu degıstererek kendınıze gore ayarlayabılırsınız. Eger cok tırsıyorsan gunduz oyna ben gece oynamayı tercıh edıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı