Çözüldü Outlast Bozuk Grafik Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Arkadaşlar aylardır deniyorum ama bir çözüm bulamadım. Nedir bu sorun? Gezmedeğim forum kalmadı. Alan derinliğini kapat falan dediler, kapattım ama sorun devam ediyor. Belki oyunun Steam versionu bozuktur dedim crack indirdim. Crack'de de aynı sorun var. Ne yapacağım? Artık bir çare bulamadım format bile attım ama format atmama rağmen oyun en son yerden başlıyor. Save'leri siliyorum yine saveleri buluyor. Anlamadım gitti, sadece şu oyunda yaşıyorum bu sorunları. Başka oyunda yok bu sorunlar.

Arkadaşlar zaten yazıda yazdım bu videodaki olayı denedim sorun devam ediyor

Her 2 sinide kapattım sorun devam ediyor.

Arkadaşlar zaten yazıda yazdım bu videodaki olayı denedim sorun devam ediyor
Yazıda yazdığına emin misin? Ben görmedim de öyle bir şey. Her neyse, biraz daha araştırdım, sorunun kaynağı bu aslında. Doğru yaptığına emin misin? Bu arada "False" yazarken özellikle dikkat et, "F" harfi büyük olsun. Ayrıca CTRL+S yapark kaydetmeyi unutma.

Gezmedeğim forum kalmadı. Alan derinliğini kapat falan dediler, kapattım ama sorun devam ediyor. İşte burada belirttim iyi okursanız evet doğru yaptığıma eminim ayarı yaptıktan sonra arkadaki flim efekti falan kalktı ama iberdeki bulanıklık ve oyundaki bilgisayarın siyahlık sorunu çözülmedi

Sorun Windows da veya ekran kartı sürücüsünde olsaydı format ile çözülmüş olurdu zaten
Ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırıp tekrar kurmayı dener misiniz?
Ayrıca 'Microsoft frame network' bilgisayarınızda kurulu mu bunu da deneyebilirsiniz.

Çok garip bir durum. Şunu yap bir de:

C: \ Program Dosyaları (x86) \ Steam \ SteamApps \ common \ Outlast \ Engine \ Config'e git.

Sonra "ConsoleVariables.ini" altında "[Startups]" altında yaz:
"ImageGrain = 0.0"

Siz yazmadan önce yarım saat önce yaptım şansa bak neyse sorun devam ediyor.
Çok garip bir durum. Şunu yap bir de:

C: \ Program Dosyaları (x86) \ Steam \ SteamApps \ common \ Outlast \ Engine \ Config'e git.

Sonra "ConsoleVariables.ini" açıp "[Startups]" altında yaz:
"ImageGrain = 0.0"

Başka bir çözüm olduğunu sanmıyorum. Ben doğru yaptığından emin olamadım. Tüm forumlarda ve YouTube'da da bu iki çözümü yapıp sorunu çözmüşler. Doğru yapıyorsan düzelmiş olmalıydı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…