Outlast için güvenilir Türkçe yama nereden indirilir?

OyunÇeviri veya Turkce-yamacom üzerinden indirebilirsiniz. VirusTotal sonucu herhangi bir zararlı gösterirse false-positive'dir, OyunÇeviri'den size bir zarar gelmez. Skyrim gibi bir oyunu Türkçeleştirmiş, Modern Warfare 3 için Türkçe dublaj yapmış ve daha birçok oyunu gönüllülük esasıyla çevirmiş bir grup.
Turkce-yamacom da halihazırda güvenilir olan yamaların paylaşıldığı güvenli bir Türkçe yama arşiv sitesi.

Yama TR nasıl hocam?
YamaTR de güvenilir diye biliyorum, aynı Turkce-yamacom gibi yamaları aldıkları kaynakları belirtiyorlar. Paylaştıkları yama da yine OyunÇeviri'nin zaten.

Son düzenleme:
OyunÇeviri veya Turkce-yamacom üzerinden indirebilirsiniz. VirusTotal sonucu herhangi bir zararlı gösterirse false-positive'dir, OyunÇeviri'den size bir zarar gelmez. Skyrim gibi bir oyunu Türkçeleştirmiş, Modern Warfare 3 için Türkçe dublaj yapmış ve daha birçok oyunu gönüllülük esasıyla çevirmiş bir grup.
Türkçe-yamacom da halihazırda güvenilir olan yamaların paylaşıldığı güvenli bir Türkçe yama arşiv sitesi.

Yama TR nasıl hocam?

Türkçe-yamacom da halihazırda güvenilir olan yamaların paylaşıldığı güvenli bir Türkçe yama arşiv sitesi.

YamaTR de güvenilir diye biliyorum, aynı Türkçe-yamacom gibi yamaları aldıkları kaynakları belirtiyorlar. Paylaştıkları yama da yine OyunÇeviri'nin zaten.

Anladım hocam, teşekkürler.

YamaTR de güvenilir diye biliyorum, aynı Türkçe-yamacom gibi yamaları aldıkları kaynakları belirtiyorlar. Paylaştıkları yama da yine OyunÇeviri'nin zaten.

Hocam bunlar sadece Steam ile uyumlu galiba.

Yapamadım.

Son düzenleme:
Hocam bunlar sadece Steam ile uyumlu galiba.

Yapamadım.
Olabilir hocam, benzer bir durum Epic Games ücretsiz verdiğinde New Vegas'ta yaşanmıştı. Mod Manager ile çözülebiliyordu, ama Outlast için böyle bir şey yapılabileceğini sanmıyorum. Yamayı boş bir klasöre kurmanız mümkünse kurulan dosyaları elinizdeki dosyalarla değiştirmeyi deneyebilirsiniz belki.
İletimde ilk başta dalgınlıkla yamanın ilk sürümünü atmışım, daha sonra fark edip düzenleyerek 3.0 linkiyle değiştirdim. Attığım ilk sürümü indirdiyseniz 3.0 (ya da tam tersi, 3.0 indirdiyseniz ilk sürümü) indirip kurmayı deneyebilirsiniz.

Olmazsa nasıl yardımcı olabilirim bilmiyorum, kusura bakmayın. Vakit kaybı oldu sizin için.

Son düzenleme:
Olabilir hocam, benzer bir durum Epic Games ücretsiz verdiğinde New Vegas için yaşanmıştı. Mod Manager kullanarak çözülebiliyordu, ama Outlast için böyle bir şey yapılabileceğini sanmıyorum. Yamayı boş bir klasöre kurmanız mümkünse kurulan dosyaları elinizdeki dosyalarla değiştirmeyi deneyebilirsiniz belki.
İletimde ilk başta dalgınlıkla yamanın ilk sürümünü atmışım, daha sonra fark edip düzenleyerek 3.0 linkiyle değiştirdim. İlk sürümü attığımda indirdiyseniz 3.0 indirmeyi (ya da tam tersi, 3.0 indirdiyseniz ilk sürümü) indirip kurmayı deneyebilirsiniz. Olmazsa YamaTR üzerindeki yamayı deneyin, yama 3.0 ile aynı olsa da belki çalışabilir.

Olmazsa nasıl yardımcı olabilirim bilmiyorum, kusura bakmayın. Vakit kaybı oldu sizin için.
Yama Tr den indirmiştim hocam. Diğerlerinde de aynı sorun olur büyük ihtimalle. Bir de oyunu tekrar indirmem gerekti dosyaları değiştirip biraz kurcalayınca. Ne yapalım ingilizce oynayacağız artık.

Geri
Yukarı